Küçükyalı Vestel Servisi

Küçükyalı Vestel servisi, Maltepe ilçe geneline Vestel teknik servis hizmetleri sunuyor. Vestel beyaz eşya ve klima onarımı için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Profesyonel kadro ve donanımlı araçlar ile her zaman sizlerin yanındayız. Profesyonel bir çözüm için yapmanız gereken köklü ve işinin ehli bir firma ile çalışmaktır. Hızlı servis olarak faaliyet gösteriyor ve tüm sorunları yerinde çözüyoruz. 1 yıl garantili Vestel teknik servis hizmeti almak için Küçükyalı servisimizi hemen arayın.

Vestel Klima Servisi

Yerli üretim olan ve az elektrik harcayan nadir klima markalarından biri olan Vestel’in tüm klima modelleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili Vestel klima onarımı için Küçükyalı Vestel servisi haftanın 7 günü her ihtiyaç duyduğunuz da arayabilirsiniz. Telefon numaralarımızdan ulaşamadığınız zaman Whatsapp hattımızdan yazarak destek talep edebilirsiniz. Klimanız soğutmuyor, su akıtıyor, ses yapıyor veya kötü koku yayıyor ise hemen arayın. Tüm bu sorunları yerinde, klimanızı taşımadan çözüyoruz.

Vestel Buzdolabı Servisi

Her ne kadar markaya ön yargılı bir çok insan olsa da buzdolabı denince akla ilk olarak uygun fiyatlı olan Vestel gelir. Vestel buzdolabınız soğutmadığı, ses yaptığı veya hata kodu verdiğinde bizleri hemen arayın. Küçükyalı Vestel servisi olarak sizlere özel ve 1 yıl garantili Vestel buzdolabı tamir hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede git gel yapmadan tek seferde dolabınızı tamir ediyor ve içindeki yiyeceklerin bozulmasına müsaade etmiyoruz.