25 Mayıs 2024

Ariston Servisi

Ariston servisi olarak hizmet veren firmamız siz değerli Ariston kullanıcılarına garantili onarım desteği sunuyor. Yaşadığınız teknik sorunlara en kısa sürede ve kalıcı çözüm için tek yapmanız gereken bizleri aramak. İstanbul’da 20 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. Ariston markasına ait beyaz eşya, kombi ve klima modelleri için tüm ekipmanlara sahibiz. Arızanın durumuna göre sadece çamaşır makinelerinin kazan arızalarında atölye ortamına ihtiyaç duyuyoruz.

Ariston Beyaz Eşya Servisi

İtalyan tasarıma sahip Ariston beyaz eşyalar hem sağlam hem de şık bir görünüme sahiptir. Hemen hemen bir evde olması gereken tüm cihazları üretiyorlar. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak gibi tüm cihazların tamirini yapabiliyoruz. Ariston servis hizmeti almak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz.

Servisimizde tüm modeller için onarım desteği verilmektedir. Ariston markasına ait beyaz eşya modellerinin hepsi için orijinal yedek parçalara sahibiz. Kusursuz ve garantili Ariston beyaz eşya tamiri için doğru yerdesiniz. Ariston servisi şubemiz haftanın 7 günü sizlerin yanında.

Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

ariston çamaşır makinesi servisi
ariston çamaşır makinesi kart tamiri

Çalışmıyor, sıkmıyor, ses yapıyor veya arıza kodu veriyor dediğiniz tüm Ariston çamaşır makinelerini evinizde, gözünüzün önünde tamir ediyoruz. Yıllardır sizlere onarım, bakım ve montaj hizmetleri sunan servisimiz haftanın 7 günü sizlerin yanında. Teknik bir sorun yaşarsanız hiç vakit kaybetmeden bizleri arayabilirsiniz. Ariston çamaşır makinesi tamirinde son derece tecrübeli ustalarımız ile teknik arızaların tamamını tek seferde ve yerinde çözüyoruz.

Ses yapıyor dediğiniz Ariston çamaşır makinenizin gün içinde yapılmasını ister misiniz? Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Ses yapan Ariston çamaşır makinenizde önce amortisör, yay ve kazan rulman kontrolü yapıyoruz. Bu parçalardan hangisi arızalı ise tespitini değiştirmeden yapıyor ve masraf bilgisini önceden paylaşıyoruz. Ses sorunlarının tamamına ekonomik ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Ariston çamaşır makinelerinde kullanıcıların yaptığı en büyük hata cihazın içine az çamaşır koyarak kullanmaktır. Eğer çamaşır makineniz 7kg kapasitedeyse en az 5kg çamaşır koymalısınız. Aksi taktirde kazan dengeyi kuramaz ve sıkmaz. Siz makineyi manuel olarak sıkma programına alırsanız bu seferde amortisörlere veya kazana zarar verebilir. Bu sebepten dolayı çamaşır makinesi alırken büyük almak değil ihtiyacınıza göre almak önemlidir.

Ariston çamaşır makinesinde battaniye yıkanır mı?
Aslında bu sorunun cevabı hayır ama biz size kuralına uyarak ve makineye zarar vermeden nasıl yıkatırsınız anlatmaya çalışacağız. Öncelikle bilmeniz gereken plastik kazanlı hiç bir makinede suyu çok çeken battaniye, yorgan, kilim tarzı şeyler yıkanmaz. Kazan suyu çok çekip ağırlayan bu çamaşırların ağırlığına dayanamaz. Fakat cihazın sıkma devrini en düşük seviyeye getirirseniz yıkatabilirsiniz. Kesinlikle zararı yok diyemeyiz ama zorda kalırsanız kullanabileceğiniz bir yöntemdir.

Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

İstanbul Anadolu Yakasının en eski Ariston servisi olarak siz değerli komşularımıza Ariston beyaz eşya servis desteği veriyoruz. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz sayesinde onarımları kalıcı olarak ve yerinde yapıyoruz. Ariston bulaşık makineniz arızalı ise elinizde bulaşık yıkamanıza gerek yok. Servis şubelerimiz size en hızlı şekilde ekip yönlendirmesi yapıyor.

Ariston bulaşık makinesi su boşaltmıyor diyorsanız cihazın alt sepetini çıkartıp filtrelerini kontrol edin. Genellikle büyük çekirdeklerin kaçması sonucu pompa sıkışır ve cihaz su boşaltma işlemini yapamaz. Eğer filtreniz temiz ise bu sefer pompanın kendisini kontrol etmek gerekir. Bu durumda bizi aramanız yeterli olacaktır.

Ariston Buzdolabı Servisi

İstanbul Anadolu Yakası bölgesinin tamamında Ariston servisi olarak hizmet veren şubemiz tüm buzdolabı modelleri için destek sunuyor. Kusursuz ve garantili Ariston buzdolabı tamiri için bizi şimdi arayın.

Ariston Kombi Servisi

2000’li yılların başından beri ülkemizde en çok tercih edilen ve her tipte kombiye sahip Ariston’un tüm modelleri için gerekli onarım parçalarına sahibiz. Kaliteli bir onarım istiyorsanız tek yapmanız gereken servisimizi aramak. Ariston kombi modellerinde en çok görülen arızaların veya çözülmesi zor denilen hata kodlarının hepsinin çözümünü bizde bulabilirsiniz.

Ariston kombi sıcak su vermiyor, nedendir?
Kombilerin hepsinde yaz ve kış modu vardır. Her iki modda aslında aynı anda çalışır fakat ayırıcı ile dilediğinizi kapatabilirsiniz. Sıcak su vermeyen Ariston kombilerde ya bu ayırıcı arızalıdır ya da sıcak suyu ölçen NTC sensör arızalıdır. Düşük bir ihtimalle su pompasında da sorun çıkabilir. Bu parçaların tamamı için bizden ölçüm yaptırabilirsiniz.

Ariston kombi bar göstergesi sürekli yükseliyor, risk var mı?
Kombilerde içerideki basıncı gösteren bir ekran veya analog bir saat bulunur. Bu saatin ortalama 1,5 barı göstermesi gerekir. Yükselmesi durumunda cihaz hararete kalkabilir veya su akıtmaya başlayabilir. Kombilerde güvenlik had safhadadır ve kolay kolay zarar vermez. Ancak su akıtma sorunu daha büyük ve farklı arızalara neden olabilir. Bu yüzden Ariston kombinizin bar göstergesi yükseliyor ise Ariston servisi arayarak onarım talebinde bulunmalısınız. Bu şekilde kombiyi kullanmak doğru bir hareket değildir.

Ariston Kombi Periyodik Bakım

Tüm kombiler bakıma ihtiyaç duyar. Kombiler ilk kurulduğu andan itibaren bakım görene veya siz yeniden su verinceye kadar aynı suyu sistemde çevirip durur. Zamanla peteklerin pisliği dönen suyun filtreyi tıkamasına sebep olur. Ariston servisi olarak tüm bu sorunların önüne geçebilirsiniz. Zamanla dolan filtreyi temizliyor, çatlama veya delinme varsa değiştiriyoruz. Hava tankının dengesini ayarlıyor ve sıfırdan havasını basıyoruz.

Ariston Servis Şubeleri

Yıllardır İstanbul Anadolu yakası genelinde onarım hizmetleri veriyoruz. Her biri konusunda uzman ekiplerimiz ile tek mottomuz şikayet almadan, eski tüm cihazların çalışabilmesini sağlamak.

Ariston servis ücreti ne kadar?
Bu soruya cevap vermek en zor işlerden bir tanesidir. Çünkü ülkemizdeki enflasyonu ve mazota sürekli gelen zamları hesaplarsanız servis ücreti aslında çok komik bir rakam duruyor. 2022 Haziran ayı itibariyle servis ücreti Ariston marka tüm beyaz eşyalar için 100,00TL’dir. Kombi ve klimada ise servis ücreti 120,00TL’dir. Bu fiyatlar her an değişebilir. Bu fiyatlar belirlenirken mazotun İstanbul’da fiyatı 23,00TL şuan ki fiyatı ise 30,00TL’dir.

Servisi ARA !