Küçükyalı Ariston Servisi

Küçükyalı Ariston servisi, siz değerli Maltepe ilçe sakinlerine Ariston servis hizmeti sunuyor. Çalışmayan tüm Ariston beyaz eşya, kombi ve klima modelleri için Küçükyalı servisimizi arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin tamiri için bizi hemen arayın. Sizlerden gelen servis taleplerine gün içinde cevap veriyoruz. Hızlı bir onarım için bizi hemen arayın. Servisimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza sıkmada aşırı ses yapmasıdır. Peki ses arızaları ile karşılaşınca ne yapmak gerekir? İlk olarak ihmal etmemek en büyük kural olmalı. Ses arızalarında ihmal varsa masraf ve tamir süresi artar. İlk ses arızaları amortisör ile başlar ve kazana doğru gider. Ariston çamaşır makineniz sıkmada sallanıyor, ses yapıyor veya yürüyorsa hemen Küçükyalı Ariston servisi arayın. Amortisör arızaları kazan arızalarına kıyasla 4-5 kat daha AZ masraf açar.

Ariston Buzdolabı Servisi

Ülkemizde en çok satış yapan buzdolabı markalarından biri olan Ariston’un eski yeni tüm modelleri için onarım hizmeti veriyoruz. Soğutmayan Ariston dolabınızı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Arızası ne olursa olsun cihazlarınızı asla taşımıyor, yerinde tamir ediyoruz. Küçükyalı Ariston servisi olarak tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Ariston buzdolabı tamiri için bizi hemen arayın.