18 Temmuz 2024
Ariston

Küçükyalı Ariston Servisi

Küçükyalı Ariston servisi, siz değerli Maltepe ilçe sakinlerine Ariston servis hizmeti sunuyor. Çalışmayan tüm Ariston beyaz eşya, kombi ve klima modelleri için Küçükyalı servisimizi arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin tamiri için bizi hemen arayın. Sizlerden gelen servis taleplerine gün içinde cevap veriyoruz. Hızlı bir onarım için bizi hemen arayın. Servisimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bildiğiniz üzere Ariston markası ülkemizden çekildi. Fakat bizler elimizdeki imkanlar ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Uygun fiyata Ariston teknik servis hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

Ariston cihazlarınızı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Küçükyalı şubemiz sahip olduğu imkanlar ile haftanın 7 günü sizlerin yanında. Yaşadığınız tüm arızaları gün içinde çözmek için tek yapmanız gereken size en yakın servisi arayarak kayıt açtırmaktır.

Maltepe ilçesinin en gözde ve denizi kıyısı olan mahallesi Küçükyalı’da ikamet ediyor, Ariston marka cihaz kullanıyorsanız Küçükyalı Ariston servisi şubemizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Yıllardır bölgede Ariston teknik servisi olarak hizmet veren firmamız fabrikanın faaliyetlerini durdurmasına rağmen sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Hem orijinal yedek parça hem de 1 yıl garanti belgesi ile her zaman yanınızdayız.

Küçükyalı Ariston Kombi Servisi

Ariston kombiniz sıcak su vermiyor, petekleri ısıtmıyor veya hiç çalışmıyorsa aynı gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Yıllardır Küçükyalı mahallesinde onarım desteği sunan firmamız tüm kombi modellerinin yedek parçalarına sahiptir. Titiz ve kaliteli bir onarım hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Konusunda uzman teknisyenler ile çalışan Küçükyalı Ariston servisi şubemizde tüm onarımlar ve parça değişimleri 1 yıl garantilidir. Garanti süresi içinde aynı parçanın tekrar arızalanması durumunda parça ücretsiz olarak değiştirilir. Ayrıca servisimizde Ariston kombiler için periyodik bakım, petek temizliği ve montajı hizmetleri de verilmektedir.

Kombinizin periyodik bakımını yaptırdınız mı? Her kombi yılda en az bir defa bakım ihtiyaç duyar. “ben hiç yaptırmadım, hiç ihtiyaç duymadım” diyenlerdenseniz özellikle kış aylarında kombinizin arıza çıkartmasına şaşırmayın. Periyodik bakım sadece temizlik değil kombinin ömrünü uzatan bir işlemdir. Profesyonel kombi bakımını en uygun fiyatlara yaptırmak için Küçükyalı şubemizi hemen arayın.

Küçükyalı Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

küçükyalı ariston servisi

Küçükyalı semtinde ikamet eden Ariston bulaşık makinesi kullanıcıları yaşadıkları tüm teknik arızalar için bizleri arayarak servis talep edebilir. Garantili onarım desteği veren firmamız onarımları taşımadan yapıyor. Profesyonel ve kaliteli onarım için hemen arayın. Küçükyalı şubemize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bölgenin ve markanın en eski teknik servislerinden biri olan Küçükyalı Ariston servisi eski yeni tüm bulaşık makinelerinin yedek parçalarına sahiptir. Ariston bulaşık makineniz arızalanırsa elinizde bulaşık yıkamaz zorunda değilsiniz. Profesyonel teknisyenler ile tüm arızaları yerinde çözüyoruz.

Ariston bulaşık makineniz program başladığında yıkamaya geçmiyor ise cihazın ana motorunda sorun olabilir. Küçükyalı Ariston olarak ana motor değişimi de dahil tüm onarımları taşımadan, yerinde yapıyoruz. Garantili bir Ariston servis desteği almak istiyorsanız bizi hemen arayın. Bölgede yıllardır servis desteği sunan firmamızda çalışan ustaların her biri gözü kapalı Ariston bulaşık makinesi tamir edecek beceriye sahiptir. Siz de işinizi profesyonellere yaptırmak isterseniz doğru yerdesiniz.

Küçükyalı Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza sıkmada aşırı ses yapmasıdır. Peki ses arızaları ile karşılaşınca ne yapmak gerekir? İlk olarak ihmal etmemek en büyük kural olmalı. Ses arızalarında ihmal varsa masraf ve tamir süresi artar. İlk ses arızaları amortisör ile başlar ve kazana doğru gider. Ariston çamaşır makineniz sıkmada sallanıyor, ses yapıyor veya yürüyorsa hemen Küçükyalı Ariston servisi arayın. Amortisör arızaları kazan arızalarına kıyasla 4-5 kat daha AZ masraf açar.

Küçükyalı şubemiz Maltepe ilçesinin tamamına aynı gün içinde gelmektedir. Teknisyenlerimizin her biri konusunda uzman kişilerdir. Firmamız tarafından onarımı yapılan tüm çamaşır makineleri 1 yıl garantilidir. Orijinal yedek parçalarımız ile düzeltilen sorunun kalıcı olmasını sağlıyoruz. Garanti süresi içinde bozulan parçaların değişimlerini ücretsiz olarak evinizde yapıyoruz.

Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Kodları

Ariston çamaşır makinesi H20 arıza kodu, cihazın su almadığı anlamına gelir. Eğer sizin de Ariston çamaşır makinenizin ekranında H20 hata kodu çıkıyor ise ilk olarak su giriş hortumunu kontrol etmelisiniz. Hortumda katlanma veya tıkanma var ise bunu giderip makineyi tekrar başlattığınızda hata kodu ekrandan silinecektir.

Ariston çamaşır makinesi F5 arıza kodu, çamaşır makinesi su boşaltamadığı zaman ekranda çıkan hata kodudur. Bu durumda cihazın pompa bağlantıları sökülüp kontrol edilmelidir. Eğer pompa temiz ise ölçüm yaparak arıza tespiti yapılabilir.

Küçükyalı Ariston Buzdolabı Servisi

Ülkemizde en çok satış yapan buzdolabı markalarından biri olan Ariston’un eski yeni tüm modelleri için onarım hizmeti veriyoruz. Soğutmayan Ariston dolabınızı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Arızası ne olursa olsun cihazlarınızı asla taşımıyor, yerinde tamir ediyoruz. Küçükyalı Ariston servisi olarak tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Ariston buzdolabı tamiri için bizi hemen arayın.

Elektrik kesintisi olduğunda veya dolabınızın fişini çekip taktığınızda dolabınızın yeşil yanan ışıkları sarı veya kırmızıya dönecektir. Bu durumda yapmanız gereken cihazı düğmesinden kapatıp 3 saniye bekledikten sonra tekrar açmaktır. Elektrik kesintilerinde Ariston dolaplar arızaya girer. Arızadan çıkartmak için kapatıp açmanız yeterli olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Servisi ARA !