13 Haziran 2024

Ariston Arıza Kodları

Ariston arıza kodları en güncel hali ile sitemizde yer almaktadır. Ariston beyaz eşya, kombi ve klima modellerinin hata kodları için detaylı anlatım ve pratik çözümler arıza koduna ait sayfadadır.

2018 yılına kadar aktif olarak ülkemizde hem satış hem de servis hizmetleri sunan Ariston, tüm hata kodlarını ürün kılavuzlarında yayınladı. Eğer Ariston cihazlarınızdan arıza kodu alıyorsanız kitapçıklardan da destek bulabilirsiniz.

Arıza kodları olarak bizler en çok görülen arıza kodlarının açılımlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Ariston Beyaz Eşya Arıza Kodları

Ariston markası ülkemizden çekilmesine rağmen bir çok modeli satış rekorları kırmıştır. Ariston çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı ve fırınlar için tüm hata kodları detaylı olarak açıklanmıştır.

Ariston Bulaşık Makinesi Hata Kodları

Bulaşık makinelerinde ekran kullanan Ariston, bu ekranlarda hata kodu da yansıtır. Eğer cihazınızda ekran yoksa ışıkların verdiği sinyallerden de hata kodu çıkartabilirsiniz. Arıza kodları sayfamızda tüm kodların ve sinyallerin açılımlarını bulabilirsiniz.

Ariston bulaşık makinesi F06 hatası, cihazın su almadığını gösterir. Sular kesildiğinde, az geldiğinde veya tıkanıklık olduğunda direkt F06 arıza kodu alırsınız.

Ariston bulaşık makinesi F03 hatası, bulaşık makineniz su boşaltmadığında çıkan hata kodudur. Pompa tıkalı olabilir veya hiç çalışmıyordur.

Servisi ARA !