23 Mayıs 2024
Ariston

Bostancı Ariston Servisi

Bostancı Ariston servisi Ariston kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Titiz ve kaliteli bir Ariston servis hizmeti için bizi hemen arayın. Bostancı semtinde yıllardır beyaz eşya, kombi ve klima onarım hizmetleri veren firmamız yapılan onarımlara 1 yıl garanti veriyor. Garantili Ariston servis için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm Ariston marka cihazların yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede de sizleri bekletmeden onarım yapabiliyoruz. Şube olarak sorunlara en hızlı çözümleri biz üretiyoruz.

Bostancı semtindeki şubemiz ile tüm Kadıköy, Ataşehir ve Maltepe ilçelerine hizmet veriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ve haftanın 7 günü servis hizmeti verebilme ayrıcalığı ile her zaman sizlerin yanındayız. En kısa sürede ve yerinde çözüm üretme odaklı çalışan Bostancı Ariston şubemiz sizlerin her zaman ulaşabileceği bir çağrı merkezine sahip. Kalıcı onarım yaptırmak için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Bildiğiniz gibi ülkemizde satışlarını durduran Ariston’un yeni müşterileri neredeyse yok denecek kadar az. Fakat eski kullanıcıları hala cihazlarını kullanıyor ve yeni tüm cihazların pahalı olmasından ötürü onarım yaptırma taraftarı. Tam da bu durumda biz devreye giriyoruz ve sizlere yerinde, garantili, ekonomik Ariston teknik servis hizmetleri sunuyoruz.

Bostancı Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Kusursuz inox tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Ariston bulaşık makinelerini yerinde tamir ediyoruz. Profesyonel ve titiz bir onarım istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bostancı Ariston servisi donanımlı servis araçları sayesinde arızaları yerinde çözüyor ve bulaşık makinenizi taşımıyor. Yaşadığınız teknik arızaların tamamı için bizlerden servis talep edebilirsiniz. Ariston bulaşık makinelerinde ekran yoktur. Bu yüzden herhangi bir arıza durumunda program ışıklarını veya başlat / beklet butonunu yakıp söndürür. Arıza lambalarının tüm anlamlarını bilen personelimiz en uygun parçanın ölçümünü yapar ve değişim şart ise yerinde değiştirir.

Ariston bulaşık makinesi temiz yıkamıyor arızası için ilk olarak cihazın program sonunu takip etmeli ve ısıtıp ısıtmadığını anlamalısınız. Eğer Ariston bulaşık makinesi program bitiminde sıcak değil ise cihaz ısıtmıyor demektir. Isıtmayan hiç bir makine temiz yıkamaz ve bunun için çözüm olarak servis ile çalışmalısınız.

Bostancı Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabı soğutmuyor ise içindeki yiyecekler bozulacak diye panik yapmanıza gerek yok. Bostancı Ariston servisi olarak tüm Ariston buzdolabı modelleri için yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Bu sayede dolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan dolabınız tekrar soğutmaya başlıyor. Profesyonel kadromuz ve donanımlı servis araçlarımız ile her zaman sizlerin yanındayız. Saat kaç olursa olsun Bostancı şubemizin Whatsapp hattına yazabilirsiniz. Nöbetçi servislerimiz ile sizlere haftanın 7 günü onarım desteği verebiliyoruz.

Bir çok marka ürettiği buzdolabı sayesinde kalıcı müşteri portföyü yapabilir. Bu markaların en başarılı olanlarından birisi de Ariston markasıdır. İtalyan üretimi olan Ariston dolaplar uzun süre arıza vermeden, metal yorgunluğuna düşmeden sizlere hizmet edebilir. Fakat bu sorunsuzluk elbette kalıcı olmayacaktır. Servis olarak gittiğimiz arızaların çoğunda ya ihmal ya da kullanıcı hatası var.

Buzdolabı gibi sadece kapağı açılan bir cihazda nasıl kullanıcı hatası olur demeyin. Her dolap bulunduğu yere göre en az yılda bir defa petek bakımına ihtiyaç duyar. Bu sayede cihaz daha rahat çalışır ve sık otomatiğe girer. Motor dinlenirse ömrü uzar ve sizlere çok daha uzun süre hizmet verir. Peki siz bu bakımları yapmazsanız ne olur? Ortalama 5 yıl gibi kısa bir sürede Ariston buzdolabı arıza çıkaracaktır. Ama bunu da dert etmenize gerek yok. Herhangi bir sorun olursa Bostancı Ariston buzdolabı tamircisi şubemizi arayarak yerinde servis talebinde bulunabilirsiniz.

Ariston Buzdolabı Arızaları

Ariston buzdolabı su akıtıyor ise ilk önce dolabın kapağını kontrol etmelisiniz. Eğer buzdolabı kapağında boşluk veya kapı contasında ezilme varsa içeriye sıcak hava girer ve cihaz su akıtmaya başlar. Bunun sebebi sıcak hava ile soğuk havanın birleşmesi ile oluşan nemdir. Nem zamanla arka kısımdan su gibi akmaya başlar. Bu durumda yapılması gereken dolabın fişini çekmek ve en az 2 gün beklemektir. Sonrasında dolap normale dönecektir. Eğer dönmez ise Bostancı Ariston servisi arayarak ölçüm yaptırabilirsiniz.

Bostancı Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

bostancı ariston servisi

Bir çok parçası artık zor tedarik edilen Ariston’un en eski firmalarından biri olduğumuz için stoklarımız kadar sizlere çözüm üretmeye çalışıyoruz. Yıllardır kendimize değişimden önce tamiri prensip edindik. Ariston çamaşır makineniz su boşaltmıyor ise hemen pompayı değiştirmiyor, tamir etmeye çalışıyoruz. Sıkma yapmıyor ise motor değiştirmiyor tamir etmeye çalışıyoruz. Fakat çoğu cihaz son demlerine kadar kullanıldığı için çok işe yaradığını söylemek doğru olmaz. Bu yüzden Ariston çamaşır makineniz bir hata verir veya sorun çıkartırsa lütfen servis talep edin ve arızaya hızlı müdahale ettirin. Aksi taktirde masraf ve süre artacaktır. Bostancı Ariston servisi olarak eski geleneklere bağlı hizmet vermeye çalışıyoruz. Fakat değişim şart ise değişim yapıyor ve değiştirdiğimiz parçaya 1 yıl garanti veriyoruz.

Ariston çamaşır makinelerinde kronik arıza göremezsiniz. Cihaz bir çok ülkede onlarca testten geçmiş ve kendini kanıtlamıştır. Bizler Bostancı servisi olarak Ariston’un tüm modelleri için gerekli olan yedek parçalara sahibiz. Onarımını yaptığımız cihazlara 1 yıl da garanti veriyoruz. Titiz ve kaliteli bir onarım için tek yapmanız gereken bizi aramak.

Ariston çamaşır makinesi F05 arıza kodu, pompa arızasıdır ve cihazınız su boşaltamadığında ekranda çıkar. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz sayesinde siz değerli Bostancı semti sakinleri için garantili çözümler sunuyoruz. Fakat bizleri çağırmadan önce dilerseniz makinenizin sağ alt köşesinden pompa temizliği yapabilirsiniz.

Bostancı Ariston Kombi Servisi

Kombi tamirinde uzman teknisyenlerimiz ile siz değerli bölge sakinlerine gün içinde onarım desteği veriyoruz. Aynı gün içinde ve yerinde tamir hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak. Yıllarını bu işe vermiş tecrübeli ustalarımız ile sizlere kalıcı çözümler üretiyoruz. Onarımlarda sadece orijinal parça kullanıyor ve garantili onarım yapıyoruz. Bostancı Ariston servisi firmamız sizlere gün içinde çözüm üretecek ekipmanlara ve yedek parçalara sahiptir. Titiz bir kombi tamiri için bizi hemen arayın. Servisimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Ariston kombi onarımı için bir Ariston kullanıcısı olarak sorun için servis ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Bizler uzman teknisyenlerimiz sayesinde siz değerli Ariston kombi kullanan komşularımıza en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz. Sizlerin yapabileceği bir işlem var ise seve seve telefonda tarif edebiliriz. Eğer bir kere servisimiz ile çalışmışsanız kombinizin bakım süresini takip etmeniz gerekmez. Bizler Bostancı Ariston servisi olarak sahip olduğumuz sistemler ile sizler için her şeyi düşünüyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

One thought on “Bostancı Ariston Servisi

Yorumlar kapatıldı.

Servisi ARA !