15 Nisan 2024
Profilo

Bostancı Profilo Servisi

Bostancı Profilo servisi, Profilo cihazlarınızın tamamı için hızlı ve garantili onarım desteği veriyoruz. Eski yeni tüm modellerin bakımı, onarımı ve montajı için hemen arayın. Sizlere en kısa sürede yerinde onarım desteği veriyoruz. Çalışmayan Profilo cihazlarınızı gün içinde tekrar kullanabilmeniz mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken Bostancı servisimizi aramak. Sahip olduğumuz imkanlar ile sizlere kaliteli çözümler üretiyoruz. Ayrıca donanımlı araçlarımız sayesinde cihazlarınızı taşımadan yerinde yapabiliyoruz.

Profilo cihazların tamamı için onarım hizmetleri sunan firmamızda her işlem ve parça değişimi 1 yıl garantilidir. Yerinde ve garantili Profilo teknik servis hizmeti için Bostancı şubemizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Bostancı Profilo Klima Servisi

Profilo klima arızalarını gün içinde gideriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Profilo klimalar için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Bostancı Profilo servisi şubemizde tüm klima onarımları 1 yıl garantilidir. Servis olarak onarımlarda sadece orijinal parçalar kullanıyoruz.

Klima montajı konusunda uzman teknisyenlerimiz ile sizlere gün içinde kurulum desteği veriyoruz. Dilerseniz var olan klimanızın yer değişikliğini dilerseniz de ikinci el olarak aldığınız Profilo klimanızın sıfırdan montajını servisimizi arayarak yaptırabilirsiniz. Bostancı Profilo servisi olarak Kadıköy ilçesinin tamamına servis desteği veriyoruz.

Klima bakımı yaptırmak şart mı?
Özellikle klimasını sadece yaz aylarında kullananlar için bakım işlemi çok elzemdir. Çalışmadığı süre boyunca petekler oluşan bakteriler ilk çalıştırmada havaya karışır. Havaya karışan bakteriler kısa sürede sizi hasta edebilir. Unutulmaması için klima bakım işlemi sadece temizlik değildir. Profesyonel bir klima bakımı ile tüm sorunların önüne geçebilirsiniz.

Bostancı Profilo Süpürge Servisi

Ülkemizdeki ilk elektrik süpürgesi markalarından olan Profilo’nun tüm süpürge modelleri için tamir hizmeti veriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile çekmeyen, ses yapan, çalışmayan, sigorta attıran ve kötü kokan Profilo süpürgeleri aynı gün içinde tamir ediyoruz. 1 yıl garantili süpürge tamiri için Bostancı Profilo servisi hemen arayın.

Profilo elektrikli süpürge çekmiyor ise cihaz için servis çağırmadan önce hortumu sökün ve kontrol edin. Eğer Profilo süpürge hortumunda tıkanma varsa cihaz uyarı vermez ve bunu sizin tespit etmeniz gerekir. Eğer hortum temiz ve süpürge hortumsuz da çekmiyor ise bu sefer hazne kapağını kontrol edin. Elektrik süpürgeleri vakumlama işlemi ile temizlik yapar. Vakum yapacağı yerde boşluk var ve hava kaçırır ise cihaz emiş yapmaz. Her iki durum içinde Bostancı Profilo servisi arayabilirsiniz.

Bostancı Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

bostancı profilo servisi

Rakiplerine kıyasla çok kullanışlı bir teknolojiyi her modelinde kullanan Profilo, kendi arızasını kendisi söylüyor. Evet, Profilo bulaşık makinenizde bir hata veya takılma varsa cihaz bunu hata kodu olarak ekranda yansıtıyor. Genellikle E (Error) harfi ile başlar ve sonuna rakam gelir. Örneğin E15 su kaçağı arızası, E09 ısıtıcı arızası gibi. Bizler de Bostancı Profilo servisi olarak tüm arıza kodlarını giderecek ekipman ve orijinal parçalara sahibiz. Profilo bulaşık makineniz hata kodu verdiğinde şubemizi arayarak onarım desteği alabilirsiniz.

Profilo bulaşık makinesi ses yapıyor ise sesin net teşhisini koymak için yerinde görmek gerekir. Cihazınızın ses arızasını ötelemeyin, ihmal etmeyin. Unutmayın her ihmal büyür ve size olması gerekenden fazla masraf çıkartır. Bostancı Profilo servisi olarak tüm Profilo bulaşık makinesi ses şikayetlerini yerinde gideriyoruz. Onarımda uzman teknisyenler sayesinde profesyonel ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Bostancı Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabı tamirinde uzman teknisyenler ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Profesyonel buzdolabı tamiri için Bostancı Profilo servisi hemen arayın. Bostancı şubesi olarak tüm Kadıköy ve Maltepe ilçelerinde faaliyet gösteriyoruz. Hızlı ve kalıcı çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Profilo buzdolapları için bizi hemen arayın. Servisimiz bünyesindeki çağrı merkezi sizlerden gelen onarım taleplerine 7 gün boyunca cevap veriyor.

Hata kodu veren Profilo buzdolabınızı gün içinde sorunsuz çalışır hale getirmek için doğru yerdesiniz. Bostancı servisimiz tüm modellerin yedek parçalarını en geç 2 iş günü içerisinde tedarik ediyor. Profilo buzdolabınız ne kadar eski olursa olsun bizleri arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Yaşadığınız arızaların hepsi onarılabilir. Hiç bir sorun yeni cihaz almanıza neden olamaz.

Bostancı Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Hiçbir aksamı çalışmayan veya yıkama yapmayan Profilo çamaşır makinenizi gün içinde tamir ediyoruz. Evet, arızası ne olursa olsun gün içinde çamaşır makinenizi çalıştırıyoruz. Bostancı Profilo servisi arayarak yerinde onarım desteği alabilirsiniz. Sizlere en hızlı çözümleri en uygun fiyata sunuyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ile haftanın 7 günü yanınızdayız.

Garantili Bostancı Profilo Servisi

Firma olarak yaptığımız tüm işlemlere garanti veriyoruz. Arızalı parça tespitinden sonra değişim gerekir ise parça 1 yıl garantilidir. Bostancı Profilo servisi olarak garantili cihazlara her zaman servis önceliği tanıyoruz. 1 yıl garantili Profilo servisi için bizleri hemen arayın.

Sık Sorulan Sorular

  • Profilo servisinin numarası kaç? – 444 77 66
  • Profilo markası kime ait? – BSH grubuna
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Servisi ARA !