Fındıklı Vestel Servisi

Fındıklı Vestel servisi, Vestel kullanıcılarına yerinde onarım hizmeti veriyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Vestel cihazlarınızı yerinde tamir ediyoruz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazlarınızı taşımadan, tek seferde yerinde tamir ediyoruz. Yıllardır bölgede hizmet veren firmamız Maltepe ilçesinin tamamına gün içinde geliyor. Arızalı cihazlarınızı hızlıca tamir ettirmek istiyorsanız bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü sizlerden gelen servis taleplerine cevap veriyor.

Yaşadığınız tüm teknik sorunların elbette bir çözümü var. Uygun fiyata Vestel cihazlarınızı tamir ettirmek ve bakımlarını yaptırmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Sizlere en yakın servis aracımızı yönlendirerek onarımları hızlıca yapabiliyoruz.

Fındıklı Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi denince akla ilk gelen markalardan biri olan Vestel’in tüm modelleri için onarım desteği veriyoruz. 1 yıl garantili Vestel çamaşır makinesi tamiri hizmeti almak istiyorsanız Fındıklı Vestel servisi hemen arayın. Fındıklı şubemiz tüm Maltepe ilçesinde hizmet veriyor. Hızlı ve kalıcı çözüm istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Vestel çamaşır makineleri için bizleri hemen arayın. Sizlerin en hızlı şekilde ulaşacağı bir çağrı merkezine sahibiz.

Vestel çamaşır makinesi su almıyor ise ilk olarak cihazın su giriş hortumunu kontrol etmelisiniz. Temiz su hortumunun iki ucunda da filtre bulunur. Bu filtre zamanla dolar ve cihaz belirlenen sürede suyunu alamaz bu da cihazı hataya sokar. Eğer hortum filtrelerinde tıkanma varsa filtreleri temizleyerek bu sorundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Hortumda kırılma veya ezilme varsa da aynı işlem geçerlidir. Bunların dışında kalan tüm arızalar için Fındıklı Vestel servisi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Fındıklı Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel buzdolabınız soğutmuyor mu? Fındıklı Vestel servisi olarak bölgede ikamet eden tüm müşterilerimiz için aynı gün içinde onarım hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Vestel servis için hemen bizleri arayın. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, SR, SA, LC, LF hata kodları veren tüm Vestel buzdolabı modellerini taşımadan yerinde tamir ediyoruz. Motor değişimi gereken buzdolabınızın tüm kaynaklarını ve parça değişimlerini yerinde yapıyoruz. Üstelik tüm parçaları değiştirerek motor değişimi yapıyoruz. Kaliteli bir Vestel buzdolabı motor değişimi için bizleri hemen arayın. Cihazınızın modelini belirterek telefonda fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Vestel buzdolabı ekranında SA arıza kodunu görüyorsanız acilen buzdolabınızın içindeki yiyecekleri kontrol etmelisiniz. Vestel buzdolabı SA arıza kodu soğutma zayıf anlamına gelir. Eğer SA hata kodunu görüyorsanız ve dolabınız kokmaya başladıysa yiyecekleri boşaltıp, dolabın fişini çekmeli ve kapağı açık şekilde servisi beklemelisiniz. Aksi taktirde dolap koku yapacaktır ve bu kokudan kurtulmanız uzun zaman alabilir. Tüm hata kodları için bizi arayarak servis talebinde bulunabilir ve onarım desteği alabilirsiniz.