18 Nisan 2024
Vestel

Fındıklı Vestel Servisi

Fındıklı Vestel servisi, Vestel kullanıcılarına yerinde onarım hizmeti veriyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Vestel cihazlarınızı yerinde tamir ediyoruz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazlarınızı taşımadan, tek seferde yerinde tamir ediyoruz. Yıllardır bölgede hizmet veren firmamız Maltepe ilçesinin tamamına gün içinde geliyor. Arızalı cihazlarınızı hızlıca tamir ettirmek istiyorsanız bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü sizlerden gelen servis taleplerine cevap veriyor.

Yaşadığınız tüm teknik sorunların elbette bir çözümü var. Uygun fiyata Vestel cihazlarınızı tamir ettirmek ve bakımlarını yaptırmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Sizlere en yakın servis aracımızı yönlendirerek onarımları hızlıca yapabiliyoruz.

Fındıklı mahallesinde ikamet ediyor ve Vestel marka cihaz kullanıyorsanız arıza durumunda düşünmenize gerek yok. Fındıklı Vestel servisi olarak siz değerli bölge sakinlerine teknik servis, yıllık bakım ve montaj desteği veriyoruz. Eski yeni tüm cihazlar için tamir hizmeti veren şubemiz her zaman yanınızda.

Vestel beyaz eşya modellerinin tamamı için orijinal parçalar ile onarım yapıyoruz. Servisimiz tarafından değiştirilen tüm parçalar garantilidir. Garantili ve kaliteli Vestel beyaz eşya tamiri yaptırmak istiyorsanız Fındıklı servisimizi hemen arayın. Fındıklı Vestel servisi şubemiz oldukça büyük bir yedek parça deposuna sahiptir.

Fındıklı Vestel Kurutma Makinesi Servisi

Kurutma makineleri artık lüks olmaktan çıktı ve yaşadığımız evlere göre ihtiyaç haline geldi. Yıllardır Vestel beyaz eşya cihazları için tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunan firmamızda Vestel kurutma makineleri için de onarım hizmeti verilmektedir. Kurutmayan, çalışmayan, su akıtan tüm kurutma makinesi modelleri için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Vestel markasına ait tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede sizlere hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Profesyonel ve kalıcı bir çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Fındıklı Vestel servisi ofisimizde her modelin onarımı en kısa sürede ve yerinde yapılmaktadır. Kaliteli ve garantili bir çözüm istiyorsanız hemen arayın.

Vestel kurutma makinesi çamaşır makinesi üzerine kurulur mu? Elbette kurulur. Vestel kurutma makinenizi dilediğiniz marka çamaşır makinesinin üzerine koyabilirsiniz. Bunun için özel montaj aparatları bulunmakta ve çoğu teknik servis bu hizmeti vermektedir. Fındıklı Vestel servisi arayarak Vestel kurutma makinesi kurulum hizmeti alabilirsiniz.

Kurutma makinesi bakımı şart mı? Ne zaman yapılmalı? Siz Vestel kurutma makinesi kullanıcılarının en çok merak ettiği bu iki sorunun cevabını veriyoruz. Kurutma makineleri ortalama 2 yılda bir düzenli olarak bakımı yapılması gereken cihazlardır. Bunun için cihazın arıza vermesine veya kurutma yapmamasına gerek yok. Düzenli bakım sayesinde kurutma makinenizin ömrünü uzatırsınız ve daha kısa sürede kurutma yapacağı için elektrik faturasından tasarruf edebilirsiniz.

Fındıklı Vestel Klima Servisi

Vestel klima tamirinde uzman teknisyenler ile sizlere profesyonel Vestel klima tamir hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Vestel tamiri için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Fındıklı Vestel servisi şubemizde onarımlar taşınmadan yapılır. Klimanız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya en kötüsü sigorta attırıyor ise doğru yerdesiniz. Tüm bu arızaları taşımadan yerinde gideriyoruz.

Fındıklı Vestel Klima Montajı

Yer değişikliği yapmak veya ikinci el aldığınız klimanızı taktırmak için kaliteli bir montaj ekibi ile çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Maltepe ilçesindeki en eski tamir firmalarından biri olan Fındıklı Vestel servisi olarak sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Klima montaj ekiplerimiz son derece tecrübeli ve bilgili kişilerdir. Klimanızın modeli veya montaj yapılacak yerinde durumu bizim için sorun değildir. Vestel klima montajı sonrasında hemen klimanızı çalıştırıyor ve size sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Fındıklı Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Fındıklı semtinde ikamet eden Vestel kullanıcıları, diledikleri ve ihtiyaç duydukları zaman bizleri arayarak servis talebinde bulunabilir. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan veya hata kodu veren Vestel bulaşık makinesi modellerini gün içinde tamir ediyoruz. Tüm onarımlar ve parça değişimleri 1 yıl garantilidir. Profesyonel teknisyenlerimiz ile sizlerin sorunlarını en kısa sürede çözüyoruz. Fındıklı Vestel servisi şubemiz haftanın 7 günü bölge halkına onarım hizmeti veriyor.

Vestel bulaşık makinesi su boşaltmıyor ise muhtemelen tıkalı veya pompası arızalıdır. Her durum için arıza tespiti yapıyor ve bu sorunu taşımadan gideriyoruz. Konusunda uzman teknisyenler ile su boşaltmayan Vestel makinenizi en uygun fiyata tamir ediyor ve yaptığımız onarıma 1 yıl garanti veriyoruz.

Bulaşık makinesi modellerinin tamamı için orijinal yedek parçalara sahip firmamız sizlerden gelen arıza bildirimlerine yerinde çözüm üretecek tüm ekipmanlara sahiptir. Vestel bulaşık makinesi modellerini hızlıca tamir ettirmek ve aynı gün içinde tekrar kullanabilmek için Fındıklı şubemizi hemen arayın.

Fındıklı Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

fındıklı vestel servisi

Çamaşır makinesi denince akla ilk gelen markalardan biri olan Vestel’in tüm modelleri için onarım desteği veriyoruz. 1 yıl garantili Vestel çamaşır makinesi tamiri hizmeti almak istiyorsanız Fındıklı Vestel servisi hemen arayın. Fındıklı şubemiz tüm Maltepe ilçesinde hizmet veriyor. Hızlı ve kalıcı çözüm istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Vestel çamaşır makineleri için bizleri hemen arayın. Sizlerin en hızlı şekilde ulaşacağı bir çağrı merkezine sahibiz.

Çağrı merkezi çalışanları size en yakın servis aracını, yaşadığınız teknik soruna göre en kısa sürede çözüm üretecek şekilde yönlendiriyor. Örneğin buzdolabınız sigorta attırıyor ve motor arızası varsa yanında motor olan servis aracı yönlendirilir. Bu özellik sayesinde onarım daha kısa sürede ve tek seferde yapılır.

Vestel çamaşır makinesi su almıyor ise ilk olarak cihazın su giriş hortumunu kontrol etmelisiniz. Temiz su hortumunun iki ucunda da filtre bulunur. Bu filtre zamanla dolar ve cihaz belirlenen sürede suyunu alamaz bu da cihazı hataya sokar. Eğer hortum filtrelerinde tıkanma varsa filtreleri temizleyerek bu sorundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Hortumda kırılma veya ezilme varsa da aynı işlem geçerlidir. Bunların dışında kalan tüm arızalar için Fındıklı Vestel servisi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Vestel çamaşır makinesi sıkmıyor diyorsanız cihazınızın sağ alt köşeden pompa kapağını açıp bir şeyler kaçtı mı diye kontrol etmelisiniz. Eğer pompanız temiz, çamaşır makineniz de suyu sonuna kadar boşaltabiliyorsa bu sefer amortisör kontrolü gerekir. Amortisörler sallantı yapıyor ise cihaz dengeyi kuramayacağı için sıkmaya geçmez. Tüm sıkma sorunlarını en hızlı şekilde çözmek için Fındıklı şubemizi hemen arayın.

Fındıklı Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel buzdolabınız soğutmuyor mu? Fındıklı Vestel servisi olarak bölgede ikamet eden tüm müşterilerimiz için aynı gün içinde onarım hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Vestel servis için hemen bizleri arayın. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, SR, SA, LC, LF hata kodları veren tüm Vestel buzdolabı modellerini taşımadan yerinde tamir ediyoruz. Motor değişimi gereken buzdolabınızın tüm kaynaklarını ve parça değişimlerini yerinde yapıyoruz. Üstelik tüm parçaları değiştirerek motor değişimi yapıyoruz. Kaliteli bir Vestel buzdolabı motor değişimi için bizleri hemen arayın. Cihazınızın modelini belirterek telefonda fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Vestel buzdolabı ekranında SA arıza kodunu görüyorsanız acilen buzdolabınızın içindeki yiyecekleri kontrol etmelisiniz. Vestel buzdolabı SA arıza kodu soğutma zayıf anlamına gelir. Eğer SA hata kodunu görüyorsanız ve dolabınız kokmaya başladıysa yiyecekleri boşaltıp, dolabın fişini çekmeli ve kapağı açık şekilde servisi beklemelisiniz. Aksi taktirde dolap koku yapacaktır ve bu kokudan kurtulmanız uzun zaman alabilir. Tüm hata kodları için bizi arayarak servis talebinde bulunabilir ve onarım desteği alabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Servisi ARA !