17 Temmuz 2024
Vestel

Zümrütevler Vestel Servisi

Zümrütevler Vestel servisi olarak siz değerli semt sakinlerine en hızlı çözümleri üretiyoruz. Kusursuz ve garantili bir onarım isteyen tüm Vestel kullanıcıları bizi arayarak tamir ve bakım desteği alabilir. Yedek parça konusunda donanımlı servis araçlarımız ile cihazlarınızı taşımadan evinizde tamir ediyoruz.

Çalışmayan tüm Vestel beyaz eşya ve klimaların tamiri için Zümrütevler şubemizi hemen arayın. Servisimiz tarafından onarımı yapılan cihazlar 1 sene garantilidir. Profesyonel ekip ile kalıcı çözüme gitmek için doğru yerdesiniz. Servisimiz personeli işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Arızalı cihazları gün içinde kullanabilmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken Zümrütevler servisimize kayıt bırakmak.

Vestel cihazlarınızdan birisi arızalandı ne yapacaksınız? Sağa sola sormaya vakit harcamayın. İşinin ehli insanlarla çalışmak istiyorsanız bizi hemen arayın. Donanımlı beyaz eşya ve klima servis araçlarımızla sizlere kusursuz onarım hizmeti veriyoruz. Üstelik değiştirdiğimiz tüm parçalara 1 sene garanti veriyoruz. 1 sene garantili Vestel teknik servis hizmeti için bir telefon etmeniz yeterli.

Zümrütevler Vestel servisi, Maltepe ilçesinde ikamet eden Vestel kullanıcıları için tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili Vestel beyaz eşya servisi için bizi hemen arayın. Firmamız tüm onarımları yerinde yapacak donanımlı servis araçlarına sahiptir. Profesyonel teknik servis hizmeti almak için hemen arayın. Yıllardır bölgede faaliyetlerini sürdüren firmamız sizlere en hızlı çözümü sunuyor. Özellikle buzdolabınız için en hızlı servisi biz veriyoruz.

Zümrütevler Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel buzdolabınız soğutmuyor, içindeki yiyecekler bozulmak üzere ne yapacaksınız? Hemen Zümrütevler Vestel servisi arayarak kayıt bırakacaksınız ve ustalarımız aynı gün içinde buzdolabınızı çalışır hale getirecekler. Buzdolabı tamirinde deneyimli kadromuz arızası ne olursa olsun buzdolabınızı yerinde tamir ediyor ve değişen parçalara 1 sene garanti veriyor. Garantili Vestel buzdolabı tamiri için şubemizi hemen arayın. Vestel buzdolabı modellerinde en sık görülen arızalar için olası tüm yedek parçaları yanımızda taşıyoruz.

Buzdolabı onarımında son derece tecrübeli ustalarımız ve sahip oldukları teknik imkanları sayesinde dolaplarınız asla taşınmaz yerinde yapılır. Hem taşıyarak dolabınıza zarar vermek istemeyiz. Peki diğer servisler neden dolabı taşıyor? Alengirli dediğimiz yerinde şak diye çözülemeyecek arızalar için kimse vakit kaybetmek istemez. Fakat bizim ustalarımız başlarına gelebilecek tüm arızalara hakim oldukları için biz taşımıyoruz.

Vestel buzdolabı kapısı düşüyor şikayetine en uygun çözümü biz üretiyoruz. Evet yanlış okumuyorsunuz kapınızı tamir ediyoruz. Özel olarak yaptırdığımız onarım metal levhaları sayesinde sarkan, kırılan, tam kapanmayan tüm Vestel buzdolabı kapı sorunlarını gün içinde çözüyoruz. Bunun için ne kapağı söküp götürüyor ne de dolabınızı kullanmanızı engelliyoruz. Profesyonel bir Vestel buzdolabı kapak tamiri için Zümrütevler Vestel servisi şimdi arayın.

Vestel buzdolabı su akıtıyor ise ilk olarak cihazın kapaklarını kontrol edin. Eğer Vestel buzdolabınızın kapaklarında boşluk veya sarkma var ise cihaz içeriye sıcak hava alacağı için su akıtmaya başlar. Su akıtma arızasının bir diğer sebebi ise su kanalının tıkanmasıdır. Eğer buzdolabınızda karlanma veya buzlanma arızası var ise su kanalı hemen tıkanır. Arka motor tasına gitmesi gereken su dolabın içine yani havalandırma kanallarına gelir. Her iki durum için de Zümrütevler şubemizi arayabilirsiniz.

Zümrütevler Vestel Servisi Çamaşır Makinesi

zümrütevler vestel servisi
vestel çamaşır makinesi servisi

Konusunda uzman kadromuz ile çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, koku yapan, sıkma yapmayan, hata kodu veren, kapısı kapanmayan tüm Vestel çamaşır makinesi modelleri için servis hizmeti veriyoruz. Firmamız tarafından tamiri yapılan tüm Vestel cihazlar 1 sene garantilidir. Parça garantili Vestel çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Zümrütevler Vestel servisi, arızalı tüm çamaşır makinelerini yerinde tamir edecek ekipmanlara sahiptir. Arızası ne olursa olsun aynı gün içinde onarım için hemen arayın.

Vestel çamaşır makinelerinde kronik arıza var demek haksızlık olur. Fakat bizler yine de en çok karşılaştığımız arızaları yazalım sizin de cihazınızda varsa bilgi sahibi olur, parça fiyat bilgisi alabilirsiniz. Vestel çamaşır makinelerinde özellikle kapak mandalı gri renkte ve dışa kıvrımlı olanlarda kırılma çok görülür. Bunun sebebi kapı kilidinin zamanla kapıyı zor bırakması ve kullanıcının bunu zorlamasıdır. Peki bu arıza ne kadar masraf açar? Her model için fiyatlar değişiklik gösterebilir fakat ortalama 100-150 lira arasında onarım dahil masraf açabilir.

Çamaşır makinelerinde son kullanıcı olarak dikkat etmeniz gereken makineniz kaç kg olursa olsun battaniye ve halı gibi ağır şeyleri yıkayamazsınız. Çoğu kişi 9 kilogram veya üstü makine aldığında bu tarz ağır şeyleri yıkayabileceğini düşünüyor. Fakat bu makinelerin çıkış amacı kalabalık evlerde günlük çalıştırma da tek seferde çamaşırlar yıkansın diyedir. Hiç bir ev tipi çamaşır makinesinin kazanı bu tarz ağır şeyleri yıkayacak kadar dayanamaz. İlk kullanımlarda elbette sorun olmayacaktır fakat zamanla kazan mili buna dayanamaz ve kırılır. Kazan arızaları maalesef uygun fiyata yaptırabileceğiniz arızalar değildir.

Vestel çamaşır makinesi sıkmada sallanıyor ise;
Çamaşır makinelerinin hemen hemen hepsinde plastik kazan kullanılır. Kazanı dengede tutmak için hem denge taşı hem de amortisör kullanılır. Denge taşlarında çatlama veya kırılma varsa cihaz sıkmaya geçtiği zaman sallanır ve ses yapar. Aynı şekilde amortisörlerde gevşeme olduğunda da özellikle sıkmada çok sallanır. İhmal edilmemesi gereken arızalardır ve ilerlemesi veya ihmal etmeniz durumunda kazan kırılabilir. Zümrütevler Vestel servisi olarak sizlere en hızlı çözümleri en uygun fiyata ve evinizde üretiyoruz.

Zümrütevler Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın tüm ışıklarının veya Başla / Beklet ışığının yanıp sönmesidir. Eğer sizin Vestel bulaşık makinenizde böyle arızaya giriyorsa ilk olarak yapmanız gereken Zümrütevler Vestel servisi arayarak arıza kaydı bırakmak. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere aynı gün içinde geliyor ve yerinde arıza tespiti yapıyoruz. Bulaşık makinelerinde atölyeye alma durumu çok nadir görülür. Servis olarak tüm arızaları yerinde gidermeye çalışıyoruz. Eğer arıza büyük veya atölye ortamı gerekiyorsa atölyeye alınan cihazları en geç 7 iş günü içerisinde teslim ediyoruz. Hızlı ve garantili Vestel bulaşık makinesi servisi için bizi hemen arayın.

Bulaşık makinenizin teknik sorunları için bizi hemen arayın. Arızalı cihazlarınızı gün içinde tekrar kullanabilmenin tek yolu işin ehli bir firma ile çalışmaktır. Yıllardır Vestel kullanıcılarına özel servis hizmetleri veren firmamız bulaşık makinelerini gözü kapalı tamir edecek ekipman ve donanıma sahip. Bulaşık makineniz arızalandığı zaman hemen kabullenip elinizde bulaşıkları yıkamanıza gerek yok. Zümrütevler Vestel servisi arayarak aynı gün içinde onarım desteği alabilirsiniz.

Vestel bulaşık makinesi ışıkları yanıp sönüyor ise cihazın basınç grubu arızalı olabilir. Peki bu arıza nasıl anlaşılır? Cihazı reset işlemi yaparak hafızayı sıfırlamak ve sonrasında farklı bir programdan çalıştırmak gerekiyor. Cihaz suyunu alıp bir süre yıkadıktan sonra Başlat ve Bitti ışıkları aynı anda yanıp sönüyor ise içerde basınç kayboluyor demektir. Bu durumda arızalı parçanın değişimi için servis desteği almanızda fayda var.

Zümrütevler Vestel Klima Servisi

Bir çok alanda üretim yapan Vestel, klima sektöründe de üretim yapmaktadır. Üstelik inverter teknolojisine sahip klimaları ile piyasada ciddi bir yer sahibi olmuştur. Bizler de Zümrütevler Vestel servisi olarak klima kullanıcılarına servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Yerinde ve garantili Vestel teknik servis hizmeti için bizleri hemen arayın. Tüm arızalara yerinde çözüm üretiyor ve garanti veriyoruz. Garantili Vestel klima tamiri için tek yapmanız gereken servisimizi aramak.

Vestel klimaların kronik arızaları yoktur. Fakat ortalama 5 yıldan sonra performans düşebilir. Bunun en büyük sebebi bağlantı kısımlarında oluşan gaz kaçakları ve peteklerin aşırı şekilde toz dolmasıdır. Bir de unutulmaması gereken klima bakımı sadece iç üniteye yapılmaz. Dış ünite için de bakım şarttır. Gaz kaçağının olduğu bölümlerde yeşillenme olur ve bu bölümlerin onarımı şarttır. Eksik gaz ile çalışan klima otomatiğe girmez, sürekli çalışır. Dolayısıyla cihaz fazla çalıştığı için elektrik faturanızın yükselmesine neden olur.

Zümrütevler Vestel Klima Montaj ve De-Montaj

Klima montajı için aynı gün içinde çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sektörün en tecrübeli ustaları ile çalışan firmamızda tüm Vestel klima modelleri için kurulum hizmeti verilmektedir. Eski yeni tüm cihazların montaj ve de-montajı için Zümrütevler Vestel servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. İkinci el aldığınız veya taşındıktan sonra tekrar kurulmasını istediğiniz Vestel klimanızı eski ekipmanları ile en uygun fiyata monte ettirmek için bizi hemen arayın. Ayrıca söktürmek istediğiniz klimanızı da gazını toplayarak söküyoruz. Bu sayede yeni yerde montaj yaptıracağınız zaman gaz masrafınız olmuyor. Detaylı bilgi için haftanın 7 günü bizlere ulaşabilirsiniz.

Zümrütevler Vestel Elektrik Süpürgesi Servisi

Vestel marka elektrik süpürgeniz çekmiyor, koku yapıyor veya aşırı ses çıkartıyorsa onarımı mümkün. Bunun için Zümrütevler Vestel servisi arayarak servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. 1 yıl garantili Vestel elektrik süpürgesi tamiri için bizi hemen arayın. Şube olarak Maltepe ilçe geneline hizmet sunuyoruz. Yaşadığınız tüm arızaların elbette ekonomik bir çözümü mevcut. Kaliteli onarım hizmetini uygun fiyata satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Orijinal Vestel Yedek Parçaları

Bölge servisimizin kendisine ait yedek parça deposu sayesinde tüm modellerin onarımlarını yapabiliyoruz. Servisimizde sadece orijinal parçalar ile onarım yapılır. Sorunu ne olursa olsun Vestel cihazlarınızın en kısa sürede çözüme kavuşması ve sorunun tekrarlamaması için elimizden geleni yapıyoruz. Vestel cihazlarınız ile ilgili yedek parçaya ihtiyaç duyarsanız 0532 205 10 41 numaralı Whatsapp hattımızdan bizlere yazabilirsiniz.

1 Yıl Garantili Vestel Servis

Firmamız yıllardır Maltepe ve civarındaki ilçelerde özel Vestel beyaz eşya servis hizmeti vermektedir. Değiştirdiğimiz tüm parçalar orijinaldir. Ustalarımıza güveniyor ve tüm yapılan işlerin arkasında firma olarak biz duruyoruz. Değişen tüm parçalara 1 sene garanti veriyor, garanti süresi içinde arıza tekrarı olan parçalardan ücret almıyoruz. Titiz ve garantili Vestel beyaz eşya tamiri için bizi hemen arayın.

Zümrütevler Vestel Servis Şubeleri

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

One thought on “Zümrütevler Vestel Servisi

Yorumlar kapatıldı.

Servisi ARA !