Maltepe Vestel Servisi

Çalışmayan tüm Vestel cihazlar için Maltepe servisimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. 1 yıl garantili Vestel beyaz eşya onarımı istiyorsanız bizi hemen arayın. Maltepe Vestel servisi haftanın 7 günü teknik destek hizmeti veriyor. Firmamızda tüm modellerin onarımları yapılmaktadır. 1 yıl garantili Vestel beyaz eşya servisi için doğru yerdesiniz.

Maltepe Vestel servisi, ilçe genelinde Vestel beyaz eşya ve klima tamir hizmetleri sunuyor. Yerinde ve garantili Vestel servis hizmeti için Maltepe şubemizi hemen arayın. Servisimiz bünyesindeki çağrı merkezi sizlerden gelen servis taleplerine 7 gün 24 saat cevap veriyor. Eski yeni tüm modellerin tamiri, bakımı ve montajı için bizi arayarak uygun fiyata onarım hizmeti alabilirsiniz.

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Tüm çamaşır makineleri için onarım hizmetleri veren firmamız sizlere yerinde çözümler sunuyor. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere en hızlı çözümleri biz sunuyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Vestel çamaşır makineniz için Maltepe Vestel servisi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Sahip olduğumuz imkanlar ve işinin ehli ustalarımız ile tüm sorunları yerinde gideriyoruz. Onarım sonrası kullandığımız parçalara 1 sene garanti veriyoruz.

Vestel Buzdolabı Servisi

Geniş hacmi ve gardrop tipi şık tasarımları ile buzdolabı almak isteyenlerin ilk tercihi olan Vestel buzdolabı modelleri için 1 yıl garantili Vestel buzdolabı tamiri hizmeti veriyoruz. Maltepe Vestel servisi arayarak arızalı dolabınızı aynı gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Firma olarak buzdolabınızın arızası ne olursa olsun taşımıyor, yerinde tamir ediyoruz. Siz de hızlı bir çözüm istiyorsanız bizi hemen arayın. Servisimiz haftanın 7 günü onarım desteği veriyor. Kaliteli bir Vestel buzdolabı tamiri için tek yapmanız gereken Maltepe servisimizi aramak.

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel bulaşık makinelerinin özellikle eski 2, 3 ve 4 programlı modellerinde tüm ışıkların veya bitti ışığının yanıp sönmesi meşhur bir arızadır. Bu durumda genelde basınç grubu, rezistans veya switch kontrol edilir. Arızalı parça cihaz taşınmadan yerinde değiştirilir. Sizin de Vestel bulaşık makineniz yıkamaya geçmiyor ve lambalar ile arızaya giriyorsa Maltepe Vestel servisi arayarak onarım hizmeti alabilirsiniz. Tüm bulaşık makinesi modelleri için servis desteği sunuyoruz.

Son teknoloji ürünü olan Vestel bulaşık makineleri bir arıza olması durumunda ekranda arıza kodu verecektir. Bu arıza kodlarını sitemizde aratarak çözümlerini öğrenebilirsiniz. Eğer Vestel bulaşık makineniz ekranlı değil ise Başla / Beklet ve Bitti ışıkları yanıp sönecektir. Bu ışıklar cihazda sorun olduğunu gösterir. Art arda denemeyin ve en kısa sürede servis desteği alın.

Vestel Klima Servisi

Klima tamirinde uzman teknisyenler ile ilçe genelinde Vestel klima servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Klimanızı işinin ehli ustalara teslim etmek ve uygun fiyata onarım desteği almak için Maltepe Vestel servisi hemen arayın. Maltepe şubemiz haftanın 7 günü sizlere teknik destek sunuyor. Kaliteli ve kalıcı çözümler için bizi hemen arayın. Klima montajları için randevu almanız gerekiyor. Fakat arıza onarımı ve periyodik bakımı için gün içinde servis talep edebilirsiniz. Klimanızı artık kullanmayacaksınız söktürmek istiyorsunuz o zaman bizi hemen arayın. Klimanızın gazını topluyor, borularını titiz bir şekilde söküyor ve tekrar kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Küçükyalı Vestel Servisi

Maltepe ilçesinin en güzel semtlerinden biri olan Küçükyalı’da gün içinde Vestel servis hizmetleri sunuyoruz. 1 yıl garantili Vestel servis için Maltepe Vestel servisi hemen arayın. Şubemiz olan Küçükyalı Vestel servisi sizden gelen onarıma taleplerine uzman teknisyen kadrosu ile hızlı ve kalıcı çözümler üretiyor.