13 Haziran 2024
Vestel

Kozyatağı Vestel Servisi

Kozyatağı Vestel servisi, donanımlı servis araçları ve Vestel cihazların tamirinde tecrübeli kadrosu ile her zaman yanınızda. Haftanın 7 günü ihtiyaç duyduğunuz her zaman bizi arayarak tamir, bakım ve montaj talebinde bulunabilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız sorunların hepsini yerinde çözecek tecrübeye sahiptir. Servisimiz bünyesinde hizmet veren teknisyenlerin her biri işinin ehli kişilerdir. Sorunu ne olursa olsun Vestel cihazlarınızı aynı gün içinde kullanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak. Teknisyenlerimizin yanı sıra çağrı merkezi çalışanlarımız da işinin ehli kişilerdir. Sizlerden gelen servis taleplerine aralıksız ve en hızlı şekilde servis koordine ediyor.

Çalışmayan, ses yapan, sigorta attıran tüm Vestel cihazlar için yapmanız gereken tek şey servisimizi aramak. Kozyatağı servisimiz bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir. Sahip olduğumuz imkanlar sayesinde sizlere kusursuz onarım hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Vestel cihazlarınız kaç yıllık olursa olsun bizi arayarak tamir ve bakım desteği alabilirsiniz.

Vestel beyaz eşyalarınızın tamiri, bakımı ve montajı için bizi hemen arayın. Servisimiz tüm işlemleri yerinde yapıyor. Bu sayede cihazlarınız taşınma esnasında zarar görmeyecek. Kaliteli ve garantili Vestel beyaz eşya tamiri istiyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Profesyonel ekip, donanımlı servis araçları, orijinal yedek parça imkanlarımız sayesinde Kozyatağı Vestel servisi olarak en hızlı çözümü üretiyoruz.

Kozyatağı Vestel servisi, bölgedeki en eski beyaz eşya tamircisi olarak siz Vestel kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Eski yeni tüm cihazların tamiri için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Konusunda uzman kadromuz ile tüm arızalara pratik ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Bizi arayarak arızalı cihazlarınızı aynı gün içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Servisimiz bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir. Bu sayede Vestel cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun yedek parçalarını tedarik edebiliyoruz. Firmamız marka bağımsız özel servis desteği vermektedir.

Kozyatağı Vestel Klima Servisi

Elektrik ücretlerinin son derece yüksek olduğu ülkemizde her şeyin enerji tasarruflu olanları tercih edilmektedir. Enerji tasarruflu cihazları seçtiğinizde ise fiyatları oldukça yükseliyor. Fakat Vestel marka klimalar hem enerji tasarruflu hem de fiyatları oldukça makul. Eğer siz de Vestel klima kullanıcısıysanız herhangi bir arıza durumunda Kozyatağı Vestel servisi arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Tamir fiyatlarımız son derece ekonomiktir. Servis olarak tamirini yaptığımız Vestel klimalara 1 yıl da garanti veriyoruz.

Kozyatağı Vestel Klima Bakımı

Her klima gibi Vestel klimalarda yılda bir kez bakıma ihtiyaç duyar. Bu bakım işlemi sadece temizlik değildir. Doğru bilinen yanlışların başında bakım işleminin sadece temizlik olması gelir. Fakat temizlikten ziyade bakım klimanın daha rahat ve daha performanslı çalışmasını sağlamaktır. Peki bunun için ne yapmalı? Cihazın gaz şarjı kontrolü manometre ile kontrol edilmeli. Dış ünite ve iç ünite sensörleri ölçülmelidir. Klimanın doğru zamanda ve doğru derecede otomatiğe girip çıkması az elektrik harcamasına yardımcı olur. Detaylı ve kaliteli Vestel klima periyodik bakımı için Kozyatağı Vestel servisi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ve işinin ehli ustalarımız sayesinde sizlere yerinde çözümler sunuyoruz.

Kozyatağı Vestel Klima Montaj

Klima modellerinin tamamı için montaj ve de-montaj yani söküm hizmetleri veriyoruz. Vestel klimanızın kurulumunu en uygun fiyata yaptırmak için dilediğiniz zaman Kozyatağı Vestel servisi şubemizi arayabilirsiniz. Yaz geldi ve klimalara talep arttı. Şubemizde çalışan klima ustalarının tamamı montaj konusunda oldukça tecrübeli kişilerdir. Yıllardır bu alanda onarım desteği veren firmamız sizlere en hızlı ve en ekonomik şekilde montaj desteği veriyor. Profesyonel bir kurulum için bizi hemen arayın. Klima yer değişikliğinde eğer eski boru zarar görmemişse onu tekrar kullanabiliyoruz. Bu sayede büyük bir masraftan kurtulmuş oluyorsunuz.

Kozyatağı Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

kozyatağı vestel servisi

Ev hanımlarının en büyük yardımcısı hatta eli ayağı olan Vestel bulaşık makinelerini gün içinde tamir ediyoruz. Çalışmayan, hata kodu veren, su akıtan, sigorta attıran, suyunu boşaltamayan tüm Vestel bulaşık makinesi modellerini yerinde tamir ediyor ve değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Vestel bulaşık makinesi tamiri için Kozyatağı Vestel servisi hemen arayın. Vestel bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza temiz yıkamama arızasıdır. Bu durumda ilk olarak sizlerin kontrol etmesi gereken yer cihazın pervaneleridir. Eğer pervaneler temiz ise ısıtma problemi olabilir. Pervaneler dolu ise onları iğne yardımı ile kendiniz temizleyebilirsiniz.

Suyunu boşaltmayan Vestel bulaşık makinenizin tabanında bulunan filtreleri sökerek içine bir şey kaçıp kaçmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer çekirdek veya cam kırığı gibi parçalar pompaya gelmiş ise pompa dönemez ve suyu boşaltamaz. Eğer pompanın kendisi arızalı ise değişimi için bizi arayarak uygun fiyata değişim yaptırabilirsiniz. Değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz.

Vestel bulaşık makineniz temiz yıkamıyor mu? Son kullanıcı olarak servise ihtiyaç duymadan yapmanız gereken bir kaç işlem var. Öncelikle cihazın ısıtıp ısıtmadığını kontrol edin. Sonrasında fıskiyelerin temizliğini ve taban filtresini kontrol edin. Tüm bunlarda sorun yoksa o zaman Kozyatağı Vestel servisi arayarak destek talep edebilirsiniz. Bulaşık makinesi arızalarını kalıcı olarak gidermek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ekibimiz son derece tecrübeli kişilerde oluşuyor ve onarımların tamamı garantilidir. 1 yıl parça ve işçilik garantili onarım için hemen arayın.

Kozyatağı Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Vestel çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Aynı gün içinde tamirini yapıyoruz. Arızası ne olursa olsun bizi arayarak Vestel çamaşır makineniz için tamir desteği alabilirsiniz. Servisimiz tüm Vestel çamaşır makinesi arızalarını yerinde gideriyor. Donanımlı servis araçlarımız ile git gel yapmadan tek seferde arızaları çözüyoruz. Elektronik kart arızalarında tamir süresi 3 güne kadar uzayabiliyor. Kozyatağı Vestel servisi olarak tüm arızalara en hızlı şekilde çözüm üretmeye çalışıyoruz. Aşağıdaki arızalardan herhangi birisini yaşamanız durumunda bizi arayarak direkt çözüme kavuşabilirsiniz. Servis olarak asla cihaz taşıma taraftarı değiliz. Fakat elimizde olmayan sebeplerden ötürü hiç istemesekde cihazları atölyeye aldığımız oluyor. Fakat bu işlem sırasında en hızlı şekilde hareket ediyoruz. Kaliteli bir çamaşır makinesi tamiri yaptırmak istiyorsanız servisimizi aramanız yeterli.

Tüm Vestel beyaz eşyalar için 1 yıl garantili servis hizmeti veriyoruz. Firmamıza haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Yıllardır özel servis olarak hizmet veren şubemiz en büyük çağrı merkezine sahiptir. Sahip olduğumuz çağrı merkezi ile sizlere en iyi yönlendirmeyi yapıyoruz.

Çamaşır makineniz aşırı ses yapıyorsa kazanı elle hızlıca çevirin. Eğer cihaz elle çevirdiğinizde uğultu yapıyorsa kazan rulman keçesi dağılmıştır. Eğer ses yapmıyorsa amortisörleri arızalıdır. Sizler kullanıcı olarak sadece cihazın ayak ayarlarını yapabilirsiniz. Kozyatağı Vestel servisi olarak amortisör, rulman ve keçe değişimlerini 1 sene garantili olarak yapıyoruz.

Garantili Vestel çamaşır makinesi tamiri için Kadıköy civarında ikamet edenlerin tek adresi Kozyatağı Vestel servisi firmamızdır. Bünyemizde çalışan teknisyenlerin her biri işinin ehli ve son derece tecrübeli kişilerdir. Kaliteli hizmet almanın yolu tecrübeli ve işini severek yapan ustalardan geçer. Verdiğimiz garanti süresi içinde Vestel çamaşır makineniz tekrar arızalanırsa bizleri arayarak ücretsiz onarım desteği alabilirsiniz. Servis olarak değiştirdiğimiz parçanın tekrar arızalanması durumunda ücret almıyoruz.

Kozyatağı Vestel Buzdolabı Servisi

Buzdolabı arızalarının tümü için aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili ve kaliteli Vestel buzdolabı tamiri için Kozyatağı Vestel servisi hemen arayın. Eski yeni tüm buzdolabı modellerini tamir edecek ekipman ve yedek parçalara sahibiz. Kusursuz bir onarım için bizi hemen arayın. Servisimiz Kadıköy ilçe genelinde faaliyet gösteriyor. İlçede ikamet ediyor ve Vestel buzdolabı kullanıyorsanız herhangi bir arızada bizi hemen arayın. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, koku yapan, kapısı kapanmayan tüm Vestel buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz.

Vestel buzdolabı sürekli alarm veriyor ise cihazınızın soğutması zayıflamış veya kapağı uzun süre açık bırakmışsınızdır. Bu durumda yapılması gereken dolabın kapaklarının kapalı olduğundan emin olmak ve dolaba 2 gün süre vermektir. Dolap otomatiğe girip çıktıkça sorun kendiliğinden ortadan kalkar ve servis ihtiyaç duymadan bu sorundan kurtulabilirsiniz. Eğer alarm sesi sürekli devam ediyor ve soğutma da zayıflamış ise ana motor, ana kart ve sensör kontrolü için Kozyatağı Vestel servisi arayarak destek alabilirsiniz.

Kozyatağı buzdolabı tamiri için Vestel kullanıcıları bizi arayarak destek alabilir. Özellikle hiç soğutmayan veya çalışmayan Vestel dolabınızı çok kısa süre içinde tamir ettirmelisiniz. Aksi taktirde dolabın içindeki tüm yiyecekler bozulur ve kokmaya başlar. Arızayı en hızlı şekilde gidermek için Kozyatağı Vestel servisi şimdi arayın.

Kozyatağı Vestel Kurutma Makinesi Servisi

Her ne kadar uzun yıllardır beyaz eşya üretse de çamaşır kurutma makinelerini üretmeye çok geç başladı. Fakat geç oldu, en iyisi oldu diyebiliriz. Vestel kurutma makinelerinin tüm teknik sorunları için Kozyatağı Vestel servisi arayarak aynı gün içinde çözüme kavuşabilirsiniz. Kurutma makineniz çalışmıyor, su akıtıyor, koku yapıyor veya çamaşırları yırtıyorsa bizi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile arızası ne olursa olsun kurutma makinenizi yerinde tamir ediyoruz.

Kurutma makineleri düzenli olarak temizlenmesi ve bakımı yapılması gereken beyaz eşya cihazlarıdır. Eğer kurutma makinenizi her kurutma işleminden sonra filtrelerini temizlemez, tankını boşaltmaz veya kapak iç kısmını silmezseniz buralardaki toz ve tortular zamanla makinenin iç kısmına kayacaktır. Bu ihmali sürekli yapmanız durumunda bakım işlemi gerekecektir. Fakat düzenli temizlediğiniz kurutma makinesi kolay kolay bakım masrafı açmayacaktır.

Vestel Hata Kodları

Vestel çamaşır makinesi E03 arıza kodu, çamaşır makinenizin suyu boşaltamadığı anlamına gelir. Bu durumda ilk yapmanız gereken pompa kontolüdür.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Servisi ARA !