18 Temmuz 2024
Vestel

Fikirtepe Vestel Servisi

Vestel cihazlarınızın sorunlarını hızlıca gidermek ister misiniz? Özellikle tüm cihazlara ihtiyaç duyduğumuz şu dönemde haftanın 7 günü sizlere teknik servis hizmeti veriyoruz. Fikirtepe Vestel servisi olarak Kadıköy ilçesinde ikamet eden tüm kullanıcılara 1 yıl garantili onarım hizmeti veriyoruz. Profesyonel çözümler için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlerden gelen servis taleplerine en hızlı yönlendirmeleri yapıyor.

Fikirtepe Vestel servisi tüm Kadıköy ilçe genelinde Vestel teknik servis hizmeti sunuyor. Tüm Vestel beyaz eşya, kombi ve klima modelleri için tamir hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ekip ile en hızlı çözümleri en uygun fiyatlara sunuyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Vestel cihazlar için bizi hemen arayın. Servisimiz haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Vestel cihazlarınızın en kısa sürede tamir edilmesi, yıllık bakımlarının yapılması ve taşınma sonrasında montajı için Fikirtepe Vestel servisi hemen arayın. Fikirtepe şubemiz tüm Kadıköy ilçe genelinde faaliyetlerini sürdürüyor. Firmamızda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, klima ve kombi onarımları yapılıyor. 1 sene garantili Vestel teknik servis için hemen arayın.

Fikirtepe Vestel servisi, Vestel kullanıcılarına aynı gün içinde tamir ve bakım hizmetleri sunuyor. Fikirtepe ve civarında ikamet eden Vestel kullanıcıları bizi haftanın 7 günü arayarak servis talebinde bulunabilir. Profesyonel teknisyenlerimizin sahip olduğu imkanlar sayesinde sizlere yerinde çözüm üretiyorlar. Çalışmayan tüm Vestel cihazların gün içinde çalışabilir hale gelmesi için bizi hemen arayın. 1 yıl garantili onarım hizmeti veren firmamızda garanti süresi içinde tekrar arızalan cihazlardan ücret talep edilmez. Farklı arızalarda servis ücreti alınmaktadır. Deneyimli teknisyenler ile çalışarak sorunlarınızı en kısa sürede ve yerinde gidermek için Fikirtepe servisimizi hemen arayın.

Fikirtepe Vestel Elektrik Süpürgesi Servisi

Elektrik süpürgesi arızalarını yerinde çözmek istiyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Vestel cihazların tamirinde son derece deneyimli ustalarımız ile siz değerli Fikirtepe semti sakinlerine gün içinde çözümler üretiyoruz. Çalışmayan, ses yapan, koku yapan Vestel elektrik süpürgeniz için Fikirtepe Vestel servisi hemen arayın. Tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamızda her işlem ve her parça 1 yıl garantilidir.

Vestel elektrik süpürgesi çalışmıyor ise cihazın ilk önce fişini kontrol edin. Elektrik süpürgelerinde en sık görülen arıza fiş arızasıdır. Sürekli olarak katlandığı için içeriden kablolardan birinin kopma ihtimali çok yüksek. Bu durumda biz ilk olarak ölçüm yapar ve kabloda temassızlık var mı onu tespit ederiz. Eğer kablo kısalmayacaksa sadece fiş kısmını değiştir eğer kısalacaksa sarıcıdan itibaren yeni kablo takarız.

Vestel elektrik süpürgesi kötü kokuyor veya çalıştırdığınızda yanık kokusu alıyorsanız Fikirtepe Vestel servisi arayarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Fikirtepe semtinde en eski Vestel servisi olarak tüm elektrik süpürgesi modellerini yerinde tamir edebiliyoruz. Vestel elektrik süpürgesi teknik sorunları için size sadece bir telefon kadar uzağız.

Fikirtepe Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor ise tek yapmanız gereken Fikirtepe Vestel servisi aramak. Servisimiz tüm Vestel çamaşır makinesi modelleri için tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Profesyonel kadromuz ile en hızlı çözümleri üretiyoruz. Servisimizde onarımı yapılan tüm Vestel çamaşır makinesi tamirlerine 1 yıl garanti veriyor. Garantili ve hızlı çözümler için bizi hemen arayın. Servisimizin çağrı merkezine haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Vestel çamaşır makinesi E03 arıza kodu, cihazın kapı kilidinde sorun olduğuna işarettir. Fakat bazı durumlarda kart nem almış ise yine E03 uyarısı verebilir. E03 hata kodu için Fikirtepe Vestel servisi hemen arayın.

Çalışırken veya sıkmaya geçtiğinde aşırı ses yapan, sallanan Vestel çamaşır makinenizi aynı gün içinde tamir ediyoruz. Fikirtepe şubemiz bünyesindeki teknisyenlerin her biri işinin ehli kişilerdir. Bu yüzden tüm işlemleri yerinde yapabiliyor ve gönül rahatlığı ile sizlere garanti verebiliyoruz. Ses arızalarının en büyük sebebi amortisör ve kazandır. Eğer amortisör arızası varsa uygun fiyatlara bu sorundan kurtulabilirsiniz. Kazan arızaları daha yüksek maliyetlidir. Bu yüzden ses arızası ihmale gelmez. Vestel çamaşır makinesi ses yapıyor ise Fikirtepe servisimizi hemen arayın.

Fikirtepe şubemiz Kadıköy ilçesinin tamamına Vestel çamaşır makinesi tamir hizmeti sunuyor. Her biri konusunda uzman ve işini severek yapan teknisyenlerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız. Çalışmayan Vestel çamaşır makinenizi gün içinde kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey Fikirtepe servisimizi kayıt açtırmaktır.

Fikirtepe Vestel Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde son derece deneyimli kadromuz ile sizlere yerinde ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm buzdolabı modellerini yerinde tamir edecek ekipmanlara sahibiz. Servisimizde yapılan tüm dolaplar 1 sene garantilidir. Garantili Vestel buzdolabı tamiri için Fikirtepe servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Vestel buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza ekranda çıkan hata kodlarıdır. SR, SA, LC, LF gibi ekranda hata kodu görürseniz Fikirtepe Vestel servisi arayarak tüm bu sorunlardan gün içinde kurtulabilirsiniz.

Vestel buzdolabı demo uyarısı, cihazınızın mağaza modu dediğimiz moda geçtiğini gösterir. Demo konumunda iken sadece lambalar yanar ve cihaz hiç bir şekilde çalışmaz. Bunun için yapmanız gerekenler dolabın F ve Güneş işareti olan butonlarına 5 saniye kadar basılı tutmalısınız. Bu işlem sonrasında hemen motorun çalışma sesini duyacaksınız ve ekranda DEMO yazısı kalkacaktır.

Vestel buzdolabı tamiri konusunda profesyonel bir çözüm arıyorsanız, buldunuz. Fikirtepe Vestel servisi şubemizde çalışan teknisyenlerin her biri soğutma alanında uzmandır. Öyle ki biz firma olarak asla Vestel buzdolabınızı atölyeye almayız. Arızası ne olursa olsun ana motor değişimi ve gaz kaçağı da dahil olmak üzere tamir ve bakım yerinde yapılır.

Fikirtepe Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

fikirtepe vestel servisi

Ekonomik fiyatları ve inox tasarımları ile en çok tercih edilen bulaşık makinelerinden olan Vestel’in tüm modellerini tamir ediyoruz. Servisimiz özel servis olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Firmamızı arızalı Vestel bulaşık makineniz aradığınız zaman size en yakın servis aracımız aynı gün içinde yönlendirilir. Fakat çok geç saatlerde ararsanız aynı gün gelmemiz mümkün olmayabilir. Yine de müşterilerimiz için en hızlı çözümleri aynı gün içinde üretmeye çalışıyoruz. Fikirtepe Vestel servisi olarak her zaman yanınızdayız.

Vestel bulaşık makinesi su akıtıyor şikayetiniz varsa cihazınızın su püskürtme fıskiyelerini kontrol etmelisiniz. Eğer fıskiyelerde çatlak veya açılma varsa cihazınız kapağa baskı yaptığı için su kaçırması normaldir. Bu durumda çatlak olan fıskiyenin değişmesi gerekir.

Vestel bulaşık makinesi hiç çalışmıyor ise genelde ana kart arızası çıkar. İlk elektriğin gelip, makine de dağılmasını sağlayan ana kart arızalı veya yanık ise cihaz hiç bir şekilde işlem yapmaz. Yıllardır Fikirtepe semti sakinlerine tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamız tüm modellerin ana kart parçalarına sahiptir. Bu sayede ana kart değişimi için evinize geldiğimizde tek seferde sorunu yerinde çözebiliyoruz.

Fikirtepe Vestel Klima Servisi

Vestel klimanız soğutmuyor mu? Size en yakın Vestel servisi olarak klima tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm modellerin tamiri için Fikirtepe servisimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz. Split ve mobil tüm klimaların tamiri için bizden destek alabilirsiniz. Fikirtepe Vestel servisi bünyesindeki teknisyenlerin her biri klima onarımı alanında uzman kişilerdir. Ayrıca servisimiz tarafından tamiri yapılan Vestel klimalar 1 sene garantilidir.

Klima onarımında uzman teknisyenlerimiz ile siz değerli bölge sakinlerine periyodik Vestel klima bakım hizmeti de veriyoruz. Her yıl düzenli olarak bakıma ihtiyacı olan klimanızın bu işlemini sakın atlamayın. Özellikle yaz aylarında çalışıp kış aylarında bekletilen klimaların peteklerinde bakteriler birikir. İlk çalıştırmada bu bakteriler fan ile tüm ortama yayılır. Ayrıca petekleri dolan klimanız tam anlamıyla soğuk hava üfleyemeyecektir. Bizler tüm imkanlarımız ve bilgi birikimimiz ile siz değerli Fikirtepe semti sakinlerine klima bakım desteği veriyoruz.

Fikirtepe Vestel Servisi Adres : Mandıra Caddesi No : 90

Fikirtepe Vestel Servisi Telefon : 0216 366 39 26

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Servisi ARA !