25 Mayıs 2024
Vestel

Bostancı Vestel Servisi

Beyaz eşya tamirinde tecrübeli ustalarımız ile siz Vestel kullanıcılarına pratik ve kalıcı çözümler sunuyoruz. 1 yıl garantili Vestel beyaz eşya tamiri için Bostancı Vestel servisi hemen arayın. Tüm Vestel beyaz eşya modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede git gel yapmadan yerinde tek seferde onarım yapabiliyoruz. Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir. Bir çok firmadan farklı olarak cihazları taşımadan yerinde tamir ediyoruz. Yaptığımız tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz.

Vestel cihazlarınız aynı gün içinde tamir olsun, evimde işlerim aksamasın istiyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Bostancı servisimiz tüm Kadıköy ve Maltepe ilçelerine aynı gün içinde geliyor ve yerinde onarım yapıyor. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde cihazlarınız asla taşımıyoruz. Tüm onarımları hemen yapıyor ve değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz.

Bostancı Vestel servisi, Vestel kullanıcılarına gün içinde beyaz eşya, klima ve kombi onarım hizmetleri sunuyor. Bölgedeki en eski Vestel servisi olarak sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz. Arızalı tüm cihazların onarımları için Bostancı şubemizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Eski yeni tüm Vestel cihazların onarımlarını yapıyoruz. Servisimiz tarafından yapılan onarımlarda sadece orijinal parçalar kullanılır.

Vestel marka beyaz eşyalarınızın tüm teknik sorunları için hemen arayın. Ses yapan, su akıtan, sigorta attıran cihazlarınızı ihmal etmeyin. Arızalı iken kullanmaya devam ettiğiniz cihazlar sizlere daha büyük masraflar açacaktır. Ülkemizde beyaz eşyaların son zamlardan sonra fiyatları epeyi yükseldi. Eğer yeni cihaz masrafına girmek istemiyorsanız cihazlarınız arızalı iken bizi hemen arayın.

Bostancı Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

bostancı vestel servisi

Ev hanımlarının çamaşır makinesinde aradığı en büyük özellik battaniye ve kilimleri yıkayabilecek büyüklükte kazan hacmi. Vestel ve Regal çamaşır makinelerinde 8, 9, ve 10kg boyutlarında çamaşır makinelerini uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Yıllardır Vestel çamaşır makinelerini yerinde tamir eden servisimizi sorunlara en hızlı çözümleri üretiyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Vestel çamaşır makineleri için Bostancı Vestel servisi hemen arayın.

Vestel Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor

En sık karşılaşılan arızaların başında sıkma sorunu gelir. Eğer sizin de Vestel çamaşır makineniz sıkma yapmıyor ise bizleri hemen arayarak tüm bu sorunlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Sıkma sorunlarda ilk olarak pompaya, sonrasında ise ana motora bakarız. Hangi parça arızalı ise değişimini yerinde yapar ve çamaşır atarak deneriz. Titiz bir Vestel çamaşır makinesi tamiri için Bostancı servisimizi hemen arayın.

Vestel Çamaşır Makinesi Su Akıtıyor

Çok nadiren görülen bir arıza da olsa başınıza gelebilir. Bunun için yapmanız gereken öncelikle kapağı açarak kapıdaki körük lastiğini kontrol etmektir. Eğer bu lastikte delik, yırtık veya yıpranma varsa su kaçırması kaçınılmazdır. Eğer körük lastiğinde yıpranma yoksa cihazın kazanını kontrol etmek gerekir. Bunun için servise ihtiyaç vardır ve Bostancı Vestel servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Su akıtma arızalarına en hızlı şekilde ve yerinde çözümler üretiyoruz.

Vestel Çamaşır Makinesi Uğultu Yapıyor

Hemen hemen 10 yılı devirmiş çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza sıkma esnasında uğultu yapmasıdır. Bunun tek nedeni kazan rulman ve keçe grubunun dağılmasıdır. Eğer sizin Vestel çamaşır makinenizde uğultu yapıyor ise teşhis için servis çağırmalısınız. Bostancı Vestel servisi olarak tüm ses arızalarına yerinde çözüm üretmeye çalışıyoruz. Fakat kazan arızaları için atölye ortamı gerekir. Kazanların hemen hemen hepsi birleşik yani tek parça olduğu için tamiri mümkün değildir. Değişim sorunu kökten çözecektir. Vestel çamaşır makinesi uğultu yapıyor şikayetiniz için doğru yerdesiniz. Uygun fiyatlara bu sorundan kurtulmak için hemen arayın.

Bostancı Vestel Buzdolabı Servisi

Yılların servisi olarak Vestel buzdolabı modellerinde kronik arızalar var diyemeyiz. Fakat 5 yaşını dolduran çoğu Vestel buzdolabında SR veya SA arızalarını görmeye başladık. Bu arızalarda elbette revizyon ile giderilen arızalar. Fakat bu durumda kalan kullanıcıların yaptığı en büyük hata cihazın fişini çekip düzelmesini beklemektir. İçindeki yiyecekler bozulmasın, ekstra yiyecek masrafı çıkmasın istiyorsanız Vestel buzdolabınızın ekranında herhangi bir hata kodu çıktığı zaman Bostancı Vestel servisi hemen arayın. Arıza kodunu kayıt bırakırken söylemeniz donanımlı gelmemize yardımcı olur ve sorunlar daha kısa süre içinde giderilir.

Vestel buzdolabı su akıtıyor, ne yapmam lazım? Eğer buzdolabınızın kapağını uzun süre açık tutarsanız içeriye dolan sıcak hava karlanma ve zamanla buzlanma yapacaktır. Buz tarafından kapanan hava ve su kanalları yüzünden hem soğutma zayıflar hemde cihaz iç kısmına, yiyeceklerin üstüne su akıtır. Bu durumda ilk olarak yapmanız gereken cihazın fişini çekip buzların erimesini sağlamaktır.

Bostancı şubemizde çalışan ustalarımızın hiç birisi arızalı Vestel buzdolabınızı atölyeye almaz. Bizim için buzdolabı yerinde tamir edilmesi gereken bir cihazdır. En büyük sebebi taşıma esnasında zarar görme ihtimali ebatlarından dolayı çok yüksektir. Soğutmuyor, ses yapıyor, sigorta attırıyor dediğiniz tüm Vestel buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz.

Bostancı Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel bulaşık makineniz arızalanırsa hemen bizi arayabilirsiniz. Telefonlara bakan arkadaşlarımız geç saatlere kadar sizlere cevap verecektir. Eğer bulaşık makineniz su boşaltmıyor ise internet üzerinden izlediklerinizi deneyerek kendinizi zora sokmayın. İşin doğrusunu biz size söyleyelim. Biz Vestel bulaşık makinesi su boşaltmıyor diyen müşterilerimiz için ilk önce pompayı cihazın iç kısmından kontrol ediyor. Eğer burada çekirdek, cam kırığı varsa çıkartıp efendi gibi servis ücretimizi alıp gidiyoruz. Çekirdek çıkardık ver 500 lira bizim firmamızda olmaz. Her şey gözünüzün önünde açık seçik yapılır. Bu yüzden sizde bizim gibi yapın içeriden bakın pislik varsa alın tekrar deneyin yoksa bizi arayın. Arıza büyümesin, iş zora koşulmasın uygun fiyata arızadan kurtulun. Bostancı Vestel servisi olarak işimizi ahlaklı ve hakkıyla yapıyoruz.

Su akıtıyor dediğiniz Vestel bulaşık makinenizi aynı gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Nasıl mı? Bostancı Vestel servisi olarak sahip olduğumuz donanımlı servis araçları ve orijinal yedek parçalar ile sizlere en hızlı çözümleri gün içinde üretiyoruz. Su akıtan Vestel bulaşık makinelerinde genelde hortum kırığı çıkar. Eğer gider hortumunuz çatlak veya yırtık ise aynı gün içinde değiştirmek için bizi hemen arayın.

Bostancı Vestel Klima Servisi

İnverter teknolojisi ile kullanıcılarına ciddi anlamda elektrik tasarrufu sağlayan Vestel klima modelleri için aynı gün içinde servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili Vestel klima tamiri yaptırmak istiyorsanız en doğru adres Bostancı Vestel servis şubesidir. Firmamız tüm Vestel klima modellerini yerinde yapmaktadır. Arızası ne olursa olsun asla Vestel klimanızı sökmeyi, taşımayız. Tüm arızları yerinde giderebiliriz.

Vestel klimanızı taşımak istiyorsanız hemen bizi arayın. Montaj ve de-montaj da tecrübeli kadromuz ile sizlere gün içinde klima taşıma hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm klima modelleri için hizmet veriyoruz. Üstelik öncelik olarak sizin malzemelerinizi kullanıyoruz. Bu sayede masraf etmeden uygun fiyata taşıma işleminiz yapılır. Eski parçaların arasında en önemli olan borulardır. Eğer bakır borunuz daha önce çok fazla hareket ettirilmiş ise yeni yerde şekil almayabilir. Bu da borunun çatlamasına dolayısıyla gaz kaçırmasına neden olur.

Vestel klima periyodik bakım hizmeti almak istiyorsanız Bostancı Vestel servisi arayarak kayıt bırakmanız yeterlidir. Vestel klima bakımında son derece deneyimli ustalarımız ile aynı gün içinde bakım hizmeti sunuyoruz. Düzenli olarak bakımı yapılan klimaların daha tasarruflu elektrik harcadığı ve daha uzun ömürlü olduğu kanıtlanmıştır.

Bostancı Vestel Elektrik Süpürgesi Servisi

Elektrik süpürgeniz çekmiyor, koku yapıyor veya hiç çalışmıyor ise Bostancı Vestel servisi arayarak aynı gün içinde onarım hizmeti talep edebilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile Bostancı Vestel servisi olarak sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Elektrik süpürgenizin modeli veya arızası ne olursa olsun gün içinde tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Tüm modellerin parçalarına sahip bir firma olarak sizlere kusursuz onarım desteği veriyoruz.

Bostancı Vestel Servisi İletişim Bilgileri

Adres: Emin Ali Paşa Caddesi No : 44 Bostancı

Telefon : 0216 366 39 26

Whatsapp : 0532 205 10 41

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Servisi ARA !