Bostancı Vestel Servisi

Beyaz eşya tamirinde tecrübeli ustalarımız ile siz Vestel kullanıcılarına pratik ve kalıcı çözümler sunuyoruz. 1 yıl garantili Vestel beyaz eşya tamiri için Bostancı Vestel servisi hemen arayın. Tüm Vestel beyaz eşya modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede git gel yapmadan yerinde tek seferde onarım yapabiliyoruz. Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir. Bir çok firmadan farklı olarak cihazları taşımadan yerinde tamir ediyoruz. Yaptığımız tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz.

Vestel cihazlarınız aynı gün içinde tamir olsun, evimde işlerim aksamasın istiyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Bostancı servisimiz tüm Kadıköy ve Maltepe ilçelerine aynı gün içinde geliyor ve yerinde onarım yapıyor. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde cihazlarınız asla taşımıyoruz. Tüm onarımları hemen yapıyor ve değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz.

Bostancı Vestel servisi, Vestel kullanıcılarına gün içinde beyaz eşya, klima ve kombi onarım hizmetleri sunuyor. Bölgedeki en eski Vestel servisi olarak sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz. Arızalı tüm cihazların onarımları için Bostancı şubemizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Eski yeni tüm Vestel cihazların onarımlarını yapıyoruz. Servisimiz tarafından yapılan onarımlarda sadece orijinal parçalar kullanılır. Vestel marka beyaz eşyalarınızın tüm teknik sorunları için hemen arayın. Ses yapan, su akıtan, sigorta attıran cihazlarınızı ihmal etmeyin. Arızalı iken kullanmaya devam ettiğiniz cihazlar sizlere daha büyük masraflar açacaktır. Ülkemizde beyaz eşyaların son zamlardan sonra fiyatları epeyi yükseldi. Eğer yeni cihaz masrafına girmek istemiyorsanız cihazlarınız arızalı iken bizi hemen arayın.

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Ev hanımlarının çamaşır makinesinde aradığı en büyük özellik battaniye ve kilimleri yıkayabilecek büyüklükte kazan hacmi. Vestel ve Regal çamaşır makinelerinde 8, 9, ve 10kg boyutlarında çamaşır makinelerini uygun fiyata satın alabilirsiniz. Yıllardır Vestel çamaşır makinelerini yerinde tamir eden servisimizi sorunlara en hızlı çözümleri üretiyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Vestel çamaşır makineleri için Bostancı Vestel servisi hemen arayın.

Vestel Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor

En sık karşılaşılan arızaların başında sıkma sorunu gelir. Eğer sizin de Vestel çamaşır makineniz sıkma yapmıyor ise bizleri hemen arayarak tüm bu sorunlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Sıkma sorunlarda ilk olarak pompaya, sonrasında ise ana motora bakarız. Hangi parça arızalı ise değişimini yerinde yapar ve çamaşır atarak deneriz. Titiz bir Vestel çamaşır makinesi tamiri için Bostancı servisimizi hemen arayın.

Vestel Çamaşır Makinesi Su Akıtıyor

Çok nadiren görülen bir arıza da olsa başınıza gelebilir. Bunun için yapmanız gereken öncelikle kapağı açarak kapıdaki körük lastiğini kontrol etmektir. Eğer bu lastikte delik, yırtık veya yıpranma varsa su kaçırması kaçınılmazdır. Eğer körük lastiğinde yıpranma yoksa cihazın kazanını kontrol etmek gerekir. Bunun için servise ihtiyaç vardır ve Bostancı Vestel servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Su akıtma arızalarına en hızlı şekilde ve yerinde çözümler üretiyoruz.

Vestel Buzdolabı Servisi

Yılların servisi olarak Vestel buzdolabı modellerinde kronik arızalar var diyemeyiz. Fakat 5 yaşını dolduran çoğu Vestel buzdolabında SR veya SA arızalarını görmeye başladık. Bu arızalarda elbette revizyon ile giderilen arızalar. Fakat bu durumda kalan kullanıcıların yaptığı en büyük hata cihazın fişini çekip düzelmesini beklemektir. İçindeki yiyecekler bozulmasın, ekstra yiyecek masrafı çıkmasın istiyorsanız Vestel buzdolabınızın ekranında herhangi bir hata kodu çıktığı zaman Bostancı Vestel servisi hemen arayın. Arıza kodunu kayıt bırakırken söylemeniz donanımlı gelmemize yardımcı olur ve sorunlar daha kısa süre içinde giderilir.

Vestel buzdolabı su akıtıyor, ne yapmam lazım? Eğer buzdolabınızın kapağını uzun süre açık tutarsanız içeriye dolan sıcak hava karlanma ve zamanla buzlanma yapacaktır. Buz tarafından kapanan hava ve su kanalları yüzünden hem soğutma zayıflar hemde cihaz iç kısmına, yiyeceklerin üstüne su akıtır. Bu durumda ilk olarak yapmanız gereken cihazın fişini çekip buzların erimesini sağlamaktır.

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel bulaşık makineniz arızalanırsa hemen bizi arayabilirsiniz. Telefonlara bakan arkadaşlarımız geç saatlere kadar sizlere cevap verecektir. Eğer bulaşık makineniz su boşaltmıyor ise internet üzerinden izlediklerinizi deneyerek kendinizi zora sokmayın. İşin doğrusunu biz size söyleyelim. Biz Vestel bulaşık makinesi su boşaltmıyor diyen müşterilerimiz için ilk önce pompayı cihazın iç kısmından kontrol ediyor. Eğer burada çekirdek, cam kırığı varsa çıkartıp efendi gibi servis ücretimizi alıp gidiyoruz. Çekirdek çıkardık ver 500 lira bizim firmamızda olmaz. Her şey gözünüzün önünde açık seçik yapılır. Bu yüzden sizde bizim gibi yapın içeriden bakın pislik varsa alın tekrar deneyin yoksa bizi arayın. Arıza büyümesin, iş zora koşulmasın uygun fiyata arızadan kurtulun. Bostancı Vestel servisi olarak işimizi ahlaklı ve hakkıyla yapıyoruz.

Vestel Klima Servisi

İnverter teknolojisi ile kullanıcılarına ciddi anlamda elektrik tasarrufu sağlayan Vestel klima modelleri için aynı gün içinde servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili Vestel klima tamiri yaptırmak istiyorsanız en doğru adres Bostancı Vestel servis şubesidir. Firmamız tüm Vestel klima modellerini yerinde yapmaktadır. Arızası ne olursa olsun asla Vestel klimanızı sökmeyi, taşımayız. Tüm arızları yerinde giderebiliriz.

Vestel klimanızı taşımak istiyorsanız hemen bizi arayın. Montaj ve de-montaj da tecrübeli kadromuz ile sizlere gün içinde klima taşıma hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm klima modelleri için hizmet veriyoruz. Üstelik öncelik olarak sizin malzemelerinizi kullanıyoruz. Bu sayede masraf etmeden uygun fiyata taşıma işleminiz yapılır.