Maltepe Regal Servisi

Maltepe Regal servisi olarak siz değerli ilçe sakinlerine en hızlı çözümleri üretiyoruz. Regal marka tüm cihazların tamiri, bakımı ve montajı için şubemizi arayarak tamir desteği alabilirsiniz. Sektörün en eski firmalarından biri olarak gerekli tüm parçalara sahibiz. Bu sayede cihazlarınızı taşımadan evinizde onarabiliyoruz. En uygun fiyata Regal cihazlarınızı tamir ettirmek için tek yapmanız gereken bizi aramak.

Maltepe Regal Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Regal buzdolabınızı gün içinde kullanmak ister misiniz? Her biri alanında uzman beyaz eşya tamir ustalarımız ile tüm Regal buzdolabı modellerini evinizde tamir ediyoruz. Maltepe ilçesindeki en eski teknik servis şubelerinden biriyiz. Regal markasına ait çok eski de olsa tüm buzdolabı modelleri için gerekli parçalara sahibiz. Profesyonel çözüm desteği sunuyor ve yaptığımız işin arkasında duruyoruz.

Tespit ettiğimiz arızalı parçaları orijinal ve garantili parçalar ile değiştiriyoruz. Yaptığımız onarım sonrasında herhangi bir arıza olursa bizleri arayarak teknik destek alabilirsiniz. Regal buzdolabı arızalarını en kısa sürede çözmek için Maltepe Regal servisi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Dilerseniz buzdolabınız ile ilgili merak ettiklerinizi Whatsapp hattımız üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

Maltepe Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Bir evin olmazsa olmazı çamaşır makinesi için en hızlı çözümleri üretiyoruz. Çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor veya sıkmıyor dediğiniz Regal çamaşır makinenizi gün içinde tekrar kullanabilirsiniz. Maltepe Regal servisi şubemizde her arıza orijinal parçalar ile tamir edilir. Bu sayede onarım kalıcı olur ve uzun süre aynı parçadan dolayı sorun yaşamazsınız. Herhangi bir şekilde parça arızalanır ise garanti kapsamı içinde ücretsiz değişim yapıyoruz.