Maltepe Regal Servisi

Maltepe Regal servisi olarak siz değerli ilçe sakinlerine en hızlı çözümleri üretiyoruz. Regal marka tüm cihazların tamiri, bakımı ve montajı için şubemizi arayarak tamir desteği alabilirsiniz. Sektörün en eski firmalarından biri olarak gerekli tüm parçalara sahibiz. Bu sayede cihazlarınızı taşımadan evinizde onarabiliyoruz. En uygun fiyata Regal cihazlarınızı tamir ettirmek için tek yapmanız gereken bizi aramak.

Maltepe Regal Buzdolabı Servisi

maltepe regal servisi

Soğutmayan Regal buzdolabınızı gün içinde kullanmak ister misiniz? Her biri alanında uzman beyaz eşya tamir ustalarımız ile tüm Regal buzdolabı modellerini evinizde tamir ediyoruz. Maltepe ilçesindeki en eski teknik servis şubelerinden biriyiz. Regal markasına ait çok eski de olsa tüm buzdolabı modelleri için gerekli parçalara sahibiz. Profesyonel çözüm desteği sunuyor ve yaptığımız işin arkasında duruyoruz.

Tespit ettiğimiz arızalı parçaları orijinal ve garantili parçalar ile değiştiriyoruz. Yaptığımız onarım sonrasında herhangi bir arıza olursa bizleri arayarak teknik destek alabilirsiniz. Regal buzdolabı arızalarını en kısa sürede çözmek için Maltepe Regal servisi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Dilerseniz buzdolabınız ile ilgili merak ettiklerinizi Whatsapp hattımız üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

Regal buzdolabı sigorta attırıyor diyorsanız dolabınız için en kısa sürede servis çağırmanız gerekmektedir. Aksi taktirde cihazın uzun süre çalışmaması kurtlanmaya ve kötü kokmaya sebep olacaktır. Sigorta atma sorunu genelde motor kaynaklı olur. Fakat her parçanın ölçülmesi gerekmektedir. Sigorta attıran Regal buzdolabı tamiri için şubemizi hemen arayın.

Maltepe Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal bulaşık makinenizi tamir ettirmek ve bakımlarını yaptırmak için Maltepe Regal servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çağrı merkezi sizlere haftanın 7 günü servis yönlendirmesi yapıyor. Bulaşık makinesi onarımında deneyimli ustalarımız sayesinde en doğru çözümleri en uygun fiyatlara üretiyoruz. Tamir işlemini uygun fiyata yaptırmak için doğru yerdesiniz.

Maltepe Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Bir evin olmazsa olmazı çamaşır makinesi için en hızlı çözümleri üretiyoruz. Çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor veya sıkmıyor dediğiniz Regal çamaşır makinenizi gün içinde tekrar kullanabilirsiniz. Maltepe Regal servisi şubemizde her arıza orijinal parçalar ile tamir edilir. Bu sayede onarım kalıcı olur ve uzun süre aynı parçadan dolayı sorun yaşamazsınız. Herhangi bir şekilde parça arızalanır ise garanti kapsamı içinde ücretsiz değişim yapıyoruz.

Maltepe Regal Klima Servisi

Sıcak yaz günlerinin aralıksız çalışan cihazı klimalar için aynı gün içinde hem onarım hem bakım hem de montaj hizmetleri veriyoruz. Maltepe Regal servisi olarak klima tamirinde uzman teknisyenlerimiz ile sizlere kusursuz teknik servis desteği veriyoruz. Profesyonel bir çözüm arıyorsanız bizi haftanın 7 günü ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm Regal klima modelleri için yedek parçalara sahip firmamızda tüm işlemler kusursuz bir şekilde yapılır.