Küçükyalı Regal Servisi

Küçükyalı Regal servisi, Maltepe ilçesinin tamamında servis desteği sunuyor. Tüm Regal beyaz eşya ve klima modelleri için firmamızı arayarak servis talep edebilirsiniz. Alanında uzman teknisyen kadrosu ile sizlere en hızlı ve pratik çözümleri biz sunuyoruz. Yaşadığınız teknik sorunları hızlıca gidermek ve bakımlarını yaptırmak için bizleri hemen arayın. Firma olarak yerinde onarım yapıyor, cihazlarınızı asla taşımıyoruz. Küçükyalı şubemiz tüm Maltepe geneline hizmet veriyor. Siz de Maltepe ilçesinde ikamet ediyor ve Regal cihazlarını kullanıyorsanız bizi hemen arayın. Çalışmayan tüm cihazlar için ekonomik çözümler sunuyoruz.

Küçükyalı Regal Çamaşır Makinesi Servisi

küçükyalı regal servisi

Çamaşır makinesi tamirinde son derece deneyimli ustalarımız ile her zaman sizlerin yanındayız. Garantili ve kaliteli tamir istiyorsanız bizi hemen arayın. Yaşadığınız tüm arızalara pratik ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Sektörün en tecrübeli ustaları ile çalışan Küçükyalı Regal servisi tüm onarımları taşımadan, yerinde yapıyor. Bir evde arızalı olduğu zaman telafi edilemeyecek cihazlardan biri olan çamaşır makinesi için en hızlı çözümleri üretiyoruz. Kusursuz bir Vestel çamaşır makinesi tamiri için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz tüm modellerin yedek parçalarına sahip olduğu için işlemlerin tamamını yerinde yapıyor. Kusursuz ve garantili Vestel çamaşır makinesi tamiri için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Regal çamaşır makinesi sıkma yapmıyor ise muhtemelen içine az çamaşır koymuş olabilirsiniz. Her modelde denge sensörü vardır. Az çamaşır veya tek parçada cihaz sıkmaya giremez çünkü dengeyi kuramaz. Bu durumda servis çağırmanıza gerek yok. Çamaşıra ekleme yaparak manuel sıkma konumunda program verebilirsiniz. Çamaşır dengeliyken de sıkma yapmaz ise Küçükyalı Regal servisi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Sıkma yapmayan Regal çamaşır makinenizdeki teknik arızaların hepsini gün içinde ve yerinde gideriyoruz.

Su boşaltmayan Regal çamaşır makineniz için servis çağırmadan önce sağ alt köşeden pompa temizliği yapabilirsiniz. Eğer pompanızın içinde bir şeyler varsa cihaz bu yüzden su boşaltmıyordur. Bu işlemleri yaparken elektrik bağlantısını kesin. Pompa kapağını açınca biraz su gelebilir. Dilerseniz altına küçük bir kap koyarak bu suyun yayılmasını önleyebilirsiniz. İşlem bitiminde kapağı güzelce sıkın. Makineye en kısa programdan komut verin. Yarıda kesip su boşaltma programına veya sıkmaya getirerek deneyebilirsiniz.

Küçükyalı Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal bulaşık makineniz çalışmıyor ise gün içinde tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Küçükyalı Regal servisi olarak sizden gelen arıza onarım taleplerine gün içinde çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Regal bulaşık makinesi tamiri için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Küçükyalı servisimize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Profesyonel bir çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sahip olduğumuz imkanlar ile sizlerin yaşadığı sorunları hiç yaşanmamış gibi ortadan kaldırıyoruz. Regal bulaşık makineniz arızalandığı zaman elinizde bulaşık yıkama zorunda değilsiniz. Hemen bizleri arayarak hızlıca kayıt verebilir ve yerinde onarım desteği alabilirsiniz.

Su akıtan Regal bulaşık makinenizin bu arızasından evinizde, hiç taşıtmadan kurtulabilirsiniz. Regal bulaşık makinelerinde su akıtma arızasının en belirgin sebebi fıskiye çatlağı ve kazan contasıdır. Ayrık kazan olan modellerde onarım yerinde yapılır. Fakat tek parça olan bulaşık makineleri için atölye ortamı şarttır. Regal bulaşık makinenizin su akıtma sorununu ihmal etmemelisiniz. Aksi taktirde arıza büyüyüp ana motora, pompa motoruna hatta karta bile zarar verebilir.

Küçükyalı Regal Buzdolabı Servisi

Buzdolabı modellerinin tamamı için onarım hizmetleri veren firmamız sizden gelen onarım taleplerine gün içinde cevap veriyor. Buzdolabınız soğutmadığında, su akıttığında veya sigorta attırdığında bizleri hemen arayın. Sorun ne olursa olsun onarımları yerinde yapıyoruz. Bu sayede hem yiyecekler bozulmuyor hem de dolabınız taşınma ile zarar görmüyor. Bizleri ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayabilirsiniz. Servis olarak haftanın 7 günü destek veriyoruz. Küçükyalı Regal servisi, tüm Maltepe ilçesi genelinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Sorunu ne olursa olsun Regal buzdolabınızı en kısa sürede sadece biz tamir ediyoruz.

Regal buzdolabı kapısı kapanmıyor şikayeti olan müşterilerimiz için kapı onarımı yapıyoruz. Zamanla koyulan eşyalardan sarkan kapı dayanamaz ve menteşesinden kırılır. Menteşe değişimi basit bir işlemdir fakat menteşe yuvası zarar görmüşse değişim kapağın onarımı için yeterli gelmez. Menteşe yuvasını tamir etmek gerekir ve metal bir levha ile güçlendirmek daha uzun süre kullanabilmenizi sağlar. Regal buzdolabı kapı arızaları için Küçükyalı şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

1 Yıl Garantili Regal Servisi

Küçükyalı şubemizde tüm işlemler 1 yıl garantilidir. Garantili Regal teknik servis için bizi hemen arayın. Garanti süresi içinde tekrar arızalanan cihazlardan aynı parça arızalı ise ücret alınmaz. Aksi durumda sadece servis ücreti alınır. Profesyonel ellerde kesin çözüm için doğru yerdesiniz.

One thought on “Küçükyalı Regal Servisi

Yorumlar kapatıldı.