27 Şubat 2024
Fiyatlar

Çamaşır Makinesi Motor Kömürü Fiyatları

Çamaşır makinesi motor kömürü fiyatları firmalara göre değişiklik gösterebilir. Fakat ortalama fiyatlar birbirine yakın olacaktır. Öncelikle motor kömürü değiştirerek cihaz çalışır hale gelecek mi bunu öğrenmeniz gerekiyor. Aşağıya bırakacağım videoyu izleyerek kömür değişimi gerekli mi değil mi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Çamaşır makinenizin motor kömür değişimi ortalama 80-13 lira arasında bir masraf açacaktır.

Arçelik çamaşır makinesi kazan dönmüyor ise ilk olarak bakılması gereken yer ana motordur. Ortalama 5 yıl ömrü olan yıkama motorlarında kömür bitme sorunu çok sık görülür ve bu sorundan kurtulmak için motoru komple değiştirmenize gerek yok. Bizler sahip olduğumuz orijinal yedek parça imkanları ile her zaman sizlerin yanındayız. Arçelik çamaşır makinesi motor kömürü değişimi için tek yapmanız gereken 0216 366 39 26 numaralı hattımızı aramak.

Motor Kömürü Markası Var mı?

Çamaşır makinelerinde iki tip motor vardır. Kömürlü eski tip motorlar ve yeni tip inverter kömürsüz motorlar. İnverter motorların yeni nesil olanlarında kömür bulunmadığı için değişimi de söz konusu değildir. Kömürlü motorların parçaları için ise tüm kömürler aynıdır. Kömür kanalları yani kömür yuvaları motorun üzerindedir ve sadece kömürü değiştirmek yeterli. Kömürlerin herhangi bir markası yok. Dilediğiniz yedek parçacı veya beyaz eşya tamircisinden çamaşır makinesi kömürü tedarik edebilirsiniz.

Çamaşır makinesi motor kömürü fiyatları nedir?

Çamaşır makinesi motor kömürlerini internet üzerinden ortalama ikili takım halini 20-40 lira arasında satın alabilirsiniz. Kalite veya markasına göre ayrım yapmanıza gerek yok. En hızlı şekilde tedarik edebilmeniz öncelikli olması yeterlidir. Özellikle eski tip motorlarda kömür kullanıldığı için piyasada oldukça kolay tedarik edilebiliyor. Bu da motor kömürünün fiyatlarını düşük tutan bir etkendir.

Sitemizde yer alan yedek parçalardan biri de kurutma makinesi montaj aparatı, bunun içinde sayfadan tedarik yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Servisi ARA !