13 Haziran 2024
Arçelik

Maltepe Arçelik Servisi

Maltepe Arçelik servisi, Maltepe ilçesinin tamamına aynı gün içinde Arçelik servis hizmeti sunuyor ve yerinde onarım yapıyor. Kusursuz ve garantili bir tamir hizmeti almak isterseniz tek yapmanız gereken şubemizi aramak. Her biri konusunda uzman teknisyenler ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Firmamızda yapılan tüm onarımlar 1 yıl garantilidir.

Arçelik marka cihazların tamamı için orijinal yedek parçalara sahibiz. Parçaların her biri sıfır ve kutuludur. Ayrıca garanti süresi içinde arızalanan parçalar ücretsiz bir şekilde değiştirilir.

Maltepe Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

maltepe arçelik servisi

Ev hanımlarının en büyük yardımcısı ve ilk tercihi olan Arçelik çamaşır makineleri için garantili onarım desteği veriyoruz. Çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sallanıyor dediğiniz Arçelik çamaşır makineleri için Maltepe Arçelik servisi arayarak teknik servis desteği alabilirsiniz. Tüm eski yeni modellerin orijinal yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazlarınızı taşımadan tamir edebiliyoruz.

Arçelik çamaşır makinesi sıkma yapmıyor arızası en çok karşılaştığımız ve genelde parça arızasından kaynaklanmaya sorunlardan biridir. Eğer çamaşır makinenize dengeli çamaşır koymazsanız denge sensörü devreye girer ve çamaşırları dağıtana kadar makine sürekli döner. Bu durum arıza değildir ve çamaşır ekleme/çıkartma yaparak çözülebilir.

Maltepe Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik bulaşık makineniz ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları en hızlı şekilde ve garantili olarak gidermek istiyorsanız bizi hemen arayın. Maltepe Arçelik servisi şubemiz sizlere en hızlı çözümleri yerinde üretiyor. Profesyonel ve garantili onarım hizmetleri veren firmamız haftanın 7 günü sizlerin yanında. En büyük yardımcılarımızdan olan bulaşık makineleri için taşımadan, evinizde çözüm üretiyoruz.

Maltepe ofisimiz tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Çoğu zaman Arçelik kullanıcıları cihazları eskiyince arıza durumunda değiştirmeye çalışır. Fakat ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik şartlardan ötürü beyaz eşyaların fiyatları oldukça artmış durumda. Bu yüzden ekonomik yöntemi seçmek yani tamir ettirmek size büyük avantaj sağlar. Uygun fiyata Arçelik bulaşık makinesi tamiri için bizi hemen arayın.

Maltepe Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabı soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor ve hiç elektrik gelmiyorsa Maltepe Arçelik servisi arayarak arıza bildiriminde bulunmanız yeterli olacaktır. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde sizlere profesyonel ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamız sizlerden gelen onarım taleplerine en kısa sürede cevap veriyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Servisi ARA !