17 Temmuz 2024
Garanti

Arçelik Garanti Süresi Sorgulama

Arçelik garanti süresi sorgulama oldukça kolaydır. Arçelik’in resmi web sitesine giderek “Ürün Sorgulama” veya “Garanti Sorgulama” gibi bir seçeneği seçmeniz yeterlidir. Ardından, ürünün seri numarasını veya modelini girmeniz istenir. Bu bilgileri girdikten sonra, Arçelik’in sistemleri sizin ürünün garanti süresini ve durumunu gösterecektir. Ayrıca, Arçelik müşteri hizmetlerini arayarak da garanti süresi sorgulaması yapabilirsiniz. Bu işlem genellikle hızlı ve pratiktir, böylece Arçelik ürünlerinizin garanti durumunu kolayca öğrenebilirsiniz.

Arçelik cihazlarınızın garantisi kaç yıl?
Cihazınız garanti kapsamında mı?
Size en yakın Arçelik garantili cihaz servisi nerede?

Yukarıdaki tüm soruların cevabı için Arçelik firması kusursuz bir çağrı merkezine sahip. Arçelik cihazlarınızın tüm garanti süresi ve garanti servisleri hakkında bilgi almak için Arçelik çağrı merkezini aramanız yeterli. Peki garanti sorgulaması nasıl yapılıyor? Arçelik çağrı merkezini aradığınız zaman karşınızdaki Arçelik çağrı merkezi çalışanına cihazınızın seri numarasını söylemeniz yeterli. Peki cihazın seri numarası silinmiş ise nasıl sorgulama yapılıyor? Öncelikle çağrı merkezi çalışanı sizden adres veya fatura bilgilerini isteyebilir. Eğer bunlardan da çıkmıyor ise satın aldığınız yeri arayarak firmanın size kestiği fatura ile servis talebinde bulunabilirsiniz.

Arçelik garanti süresi sorgulama yapmasının en kolay yollarını sayfamızda bulabilirsiniz fakat bunun için sorgulama yapmak istediğiniz cihazın etiket bilgileri çok önemlidir. Garanti sorgulamasında Arçelik ek garanti hakkınızda da bilgi alabilir ve ihtiyaç duymanız halinde garanti uzatma yapabilirsiniz.

Arçelik Kurutma Makinesi Garanti Süresi

Kurutma makineleri 2010 yılından bugüne hayatımızda çok fazla yer etmeye başladı. Peki Arçelik kurutma makinesi garanti süresi ne kadar? Her beyaz eşya gibi Arçelik kurutma makineleri de 3 yıl garanti süresi ile satılıyor. Fakat diğerlerinden farklı olarak bir de bakım garanti süresi kavramı var. Bu da her yıl düzenli bakıma ihtiyaç duyan kurutma makinenizin periyodik bakım ücretini sabitlemiş oluyorsunuz.

Arçelik Ek Garanti Kaç Para?

En çok merak edilen konulardan birisi de Arçelik ek garanti ücretidir. Fakat bunun hakkında net bilgi maalesef vermek zor. 2020 yılına kadar fiyatlar çok değişmediği için standart bir ek garanti uzatma ücreti vardı. Fakat artık ücretler çok değişiklik gösteriyor.

Arçelik çağrı merkezine nasıl ulaşırım. Arçelik firması 444 0 888 numaralı çağrı merkezi ile sizden gelen servis, montaj ve Arçelik garanti sorgulama taleplerini karşılıyor.

Arçelik Seri Nodan Garanti Sorgulama

Arçelik ürünlerinin garanti durumunu seri numarası üzerinden sorgulamak için farklı bir yöntem de Arçelik müşteri hizmetlerini aramaktır. Arçelik’in müşteri hizmetleri numarasını arayarak, ürününüzün seri numarasını belirtip garanti durumunu sorgulayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi size hızlıca bilgi verecek ve ürününüzün garanti durumu hakkında size rehberlik edecektir. Bu yöntem de seri numarası üzerinden Arçelik ürünlerinin garanti durumunu öğrenmek için etkili bir yoldur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

One thought on “Arçelik Garanti Süresi Sorgulama

  • NESİM SAYGA

    Çamaşìr makinam kaç yıl garantisi kaldi nasıl bilirim

Yorumlar kapatıldı.

Servisi ARA !