Bostancı Vestel Servisi

Bostancı Vestel servisi, Vestel kullanıcılarına gün içinde beyaz eşya, klima ve kombi onarım hizmetleri sunuyor. Bölgedeki en eski Vestel servisi olarak sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz. Arızalı tüm cihazların onarımları için Bostancı şubemizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Eski yeni tüm Vestel cihazların onarımlarını yapıyoruz. Servisimiz tarafından yapılan onarımlarda sadece orijinal parçalar kullanılır. Vestel marka beyaz eşyalarınızın tüm teknik sorunları için hemen arayın. Ses yapan, su akıtan, sigorta attıran cihazlarınızı ihmal etmeyin. Arızalı iken kullanmaya devam ettiğiniz cihazlar sizlere daha büyük masraflar açacaktır. Ülkemizde beyaz eşyaların son zamlardan sonra fiyatları epeyi yükseldi. Eğer yeni cihaz masrafına girmek istemiyorsanız cihazlarınız arızalı iken bizi hemen arayın.

Vestel Buzdolabı Servisi

Yılların servisi olarak Vestel buzdolabı modellerinde kronik arızalar var diyemeyiz. Fakat 5 yaşını dolduran çoğu Vestel buzdolabında SR veya SA arızalarını görmeye başladık. Bu arızalarda elbette revizyon ile giderilen arızalar. Fakat bu durumda kalan kullanıcıların yaptığı en büyük hata cihazın fişini çekip düzelmesini beklemektir. İçindeki yiyecekler bozulmasın, ekstra yiyecek masrafı çıkmasın istiyorsanız Vestel buzdolabınızın ekranında herhangi bir hata kodu çıktığı zaman Bostancı Vestel servisi hemen arayın. Arıza kodunu kayıt bırakırken söylemeniz donanımlı gelmemize yardımcı olur ve sorunlar daha kısa süre içinde giderilir.

Vestel buzdolabı su akıtıyor, ne yapmam lazım? Eğer buzdolabınızın kapağını uzun süre açık tutarsanız içeriye dolan sıcak hava karlanma ve zamanla buzlanma yapacaktır. Buz tarafından kapanan hava ve su kanalları yüzünden hem soğutma zayıflar hemde cihaz iç kısmına, yiyeceklerin üstüne su akıtır. Bu durumda ilk olarak yapmanız gereken cihazın fişini çekip buzların erimesini sağlamaktır.

Vestel Klima Servisi

İnverter teknolojisi ile kullanıcılarına ciddi anlamda elektrik tasarrufu sağlayan Vestel klima modelleri için aynı gün içinde servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili Vestel klima tamiri yaptırmak istiyorsanız en doğru adres Bostancı Vestel servis şubesidir. Firmamız tüm Vestel klima modellerini yerinde yapmaktadır. Arızası ne olursa olsun asla Vestel klimanızı sökmeyi, taşımayız. Tüm arızları yerinde giderebiliriz.

Vestel klimanızı taşımak istiyorsanız hemen bizi arayın. Montaj ve de-montaj da tecrübeli kadromuz ile sizlere gün içinde klima taşıma hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm klima modelleri için hizmet veriyoruz. Üstelik öncelik olarak sizin malzemelerinizi kullanıyoruz. Bu sayede masraf etmeden uygun fiyata taşıma işleminiz yapılır.