Bostancı Profilo Servisi

Bostancı Profilo servisi, Profilo cihazlarınızın tamamı için hızlı ve garantili onarım desteği veriyoruz. Eski yeni tüm modellerin bakımı, onarımı ve montajı için hemen arayın. Sizlere en kısa sürede yerinde onarım desteği veriyoruz. Çalışmayan Profilo cihazlarınızı gün içinde tekrar kullanabilmeniz mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken Bostancı servisimizi aramak. Sahip olduğumuz imkanlar ile sizlere kaliteli çözümler üretiyoruz. Ayrıca donanımlı araçlarımız sayesinde cihazlarınızı taşımadan yerinde yapabiliyoruz.

Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Rakiplerine kıyasla çok kullanışlı bir teknolojiyi her modelinde kullanan Profilo, kendi arızasını kendisi söylüyor. Evet, Profilo bulaşık makinenizde bir hata veya takılma varsa cihaz bunu hata kodu olarak ekranda yansıtıyor. Genellikle E (Error) harfi ile başlar ve sonuna rakam gelir. Örneğin E15 su kaçağı arızası, E09 ısıtıcı arızası gibi. Bizler de Bostancı Profilo servisi olarak tüm arıza kodlarını giderecek ekipman ve orijinal parçalara sahibiz. Profilo bulaşık makineniz hata kodu verdiğinde şubemizi arayarak onarım desteği alabilirsiniz.

Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabı tamirinde uzman teknisyenler ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Profesyonel buzdolabı tamiri için Bostancı Profilo servisi hemen arayın. Bostancı şubesi olarak tüm Kadıköy ve Maltepe ilçelerinde faaliyet gösteriyoruz. Hızlı ve kalıcı çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Profilo buzdolapları için bizi hemen arayın. Servisimiz bünyesindeki çağrı merkezi sizlerden gelen onarım taleplerine 7 gün boyunca cevap veriyor.

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Hiçbir aksamı çalışmayan veya yıkama yapmayan Profilo çamaşır makinenizi gün içinde tamir ediyoruz. Evet, arızası ne olursa olsun gün içinde çamaşır makinenizi çalıştırıyoruz. Bostancı Profilo servisi arayarak yerinde onarım desteği alabilirsiniz. Sizlere en hızlı çözümleri en uygun fiyata sunuyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ile haftanın 7 günü yanınızdayız.

Garantili Bostancı Profilo Servisi

Firma olarak yaptığımız tüm işlemlere garanti veriyoruz. Arızalı parça tespitinden sonra değişim gerekir ise parça 1 yıl garantilidir. Bostancı Profilo servisi olarak garantili cihazlara her zaman servis önceliği tanıyoruz. 1 yıl garantili Profilo servisi için bizleri hemen arayın.