12 Temmuz 2024
Beko

Beko Yazar Kasa H10 Hatası

Beko yazar kasa H10 hatası cihazın mali hafızasında sorun olduğu anlamına gelir. Bu durumda yapmanız gereken Beko çağrı merkezini arayarak yazar kasa pos bölümüne bağlanıp teknik servis kaydı oluşturmak. Yazar kasalar daha yeni yeni kullanılmaya başladığı için bazı hatalara uzaktan çözüm bulmak zor. H10 arızası da bu arızalardan birisi. Beko yazar kasanızın ekranında H10 arıza kodunu gördüğünüz anda servis çağırmak veya cihazı en yakın Beko servisine götürmek en doğru çözüm olacaktır.

Beko pos cihazı h10 hatası şikayetlerini servisle çözmeniz sadece 1 saatinizi alacaktır. Eğer h10 hatası bağlantı kaynaklı ise cihazı daha merkezi bir yere taşıyarak veya yeniden başlatarak sorundan kurtulabilirsiniz.

Beko Yazar Kasa H10 Hatası Çözümü

Mali hatalarda her zaman en doğru çözüm Beko yetkili servisi arayarak arıza bildiriminde bulunmaktır. Siz Beko yazar kasa kullanıcıların yapabileceği tek işlem cihazın yeniden başlatılmasıdır. Eğer mali hata kodunu iletişim kuramadığı için verirse hatlarından yoğunluğundan kaynaklıdır ve H10 hatası çözülür.

H10 Güvenli Alan İletişim Hatası Çözümü

Çoğu durumda mali hafıza sorunu olarak geçen h10 arıza hatası güvenli alan sorunu olarak da çıkabilir. Pos makinenizin bağlandığı baz istasyonu ile ilgili iletişim hatası olduğunda da H10 arıza kodu verir. H10 güvenli alan iletişim hatası için çözüm yeniden başlatmaktır. Yeniden başlatılan cihaz tekrar baz istasyonuna bağlanır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA !