17 Temmuz 2024
Fakir

Maltepe Fakir Servisi

Maltepe Fakir servisi, Maltepe ilçesinin tüm mahalle ve semtlerinde teknik servis hizmetleri veriyoruz. Arızalı Fakir süpürgenizi en kısa sürede tamir ettirmek ve onarım sonrasında garanti belgesi almak için bizi hemen arayın. Profesyonel çözümler üreten şubemizde her modelin ana motor, kart ve aksesuarları bulunmaktadır. Süpürgenizin şikayeti ne olursa olsun bizi aramanız yeterli. Dilerseniz süpürgenizi kendiniz getirebilir dilerseniz de servis tarafından alınmasını talep edebilirsiniz.

Maltepe Fakir Elektrik Süpürgesi Servisi

Fakir süpürge modelleri ülkemizde en çok tercih edilen cihazlardır. Hem güçlü motorları hem de enerji tasarrufu sağlayan elektronik kartları ile sizlere yıllarca sorunsuz hizmet edecek bir yapıya sahiptir. Maltepe Fakir servisi şubemizde her işlem ve onarım yerinde yapılır. Fakir süpürgeniz ne kadar eski olursa olsun tamiri ve bakımı için bizleri arayabilirsiniz.

Fakir servisi olarak sahip olduğumuz imkanlar sayesinde tüm sorunları profesyonelce çözebiliyoruz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarını tedarik edebiliyor ve Fakir cihazlarınızı en geç 3 iş günü içinde tamir edebiliyoruz. Eğer Fakir marka arızalı elektrik süpürgenizi kendiniz atölyeye getirmek isterseniz adres bilgilerimiz aşağıdadır.

Adres : Altıntepe Mahallesi Tevfik Sağlam Caddesi No: 60 Dükkan : A
Maltepe / İstanbul

Telefon : 0216 366 39 26

Whatsapp : 0532 205 10 41

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Servisi ARA !