14 Temmuz 2024
Altus

Kartal Altus Servisi

Kartal Altus servisi, Altus cihazların tamirinde uzman teknisyenleri ile sizlere yerinde servis desteği sunuyor. Arızalı tüm cihazların tamir, bakım ve onarımları için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak eski yeni Altus cihazlar için taşımadan onarım yapıyoruz. Altus cihazlarla ilgili yaşadığınız teknik sorunları tek seferde ve uygun fiyata gidermek için bizi hemen arayın. Şube teknisyenlerimizin her biri işinin ehli kişilerdir. Ayrıca yılların verdiği tecrübe ve yedek parça imkanlarımız ile en hızlı çözümleri en uygun fiyata üretiyoruz.

Altus kullanıcısıysanız ve cihazlarınızla ilgili arıza yaşıyorsanız Kartal şubemiz onarımları yerinde yapıyor. İlçenin tamamına gün içinde geliyor ve orijinal parçalar ile onarım yapıyoruz. Profesyonel çözüm almak ve işlemi garantili yaptırmak için hemen arayın.

Kartal Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makineniz çalışmıyor ise Kartal servisimizi arayarak aynı gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Altus beyaz eşya tamirinde son derece deneyimli kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Kartal Altus servisi şubemizde yapılan onarımlara ve değiştirilen parçalara 1 yıl garanti vermektedir. Kusursuz bir onarım için doğru yerdesiniz. Teknisyenlerimizin her biri işinin ehli kişilerdir. Sizlerin tüm sorunlarına gün içinde çözüm üretiyoruz. Profesyonel bir onarım için her zaman sizlerin yanındayız. Sorun ne olursa olsun unutmayın ki yerinde onarım mümkündür. Cihazların taşınması hem cihaza zarar verir hem de ustalarımızı fiziksel olarak yorabilir. Bu topa hiç çıkmadan tüm sorunlara pratik ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Kartal ilçe servisimiz ilçenin tüm mahallelerine gün içinde destek veriyor. Yakacık, Soğanlık, Kurfalı, Kordonboyu gibi tüm mahallelerin geneline en hızlı şekilde Altus çamaşır makinesi tamiri hizmeti sunuyoruz. Yaşadığınız sorunları kısa sürede çözmek istiyorsanız en doğru hamle size yakın bir servis çalışmalısınız. Biz bölge servisiniz olarak haftanın 7 günü yanınızdayız.

Kartal Altus Bulaşık Makinesi Servisi

kartal altus servisi

Kartal’da yıllardır tamir, bakım ve montaj desteği sunan Kartal Altus servisi tüm bulaşık makineleri için servis hizmeti sunmaktadır. Profesyonel ve kaliteli onarım yapabilen teknisyenlerimiz, donanımlı Altus teknik servisi araçlarımız, orijinal parçalarımız ile her zaman kusursuzluktan yanayız. Şubemiz ait olan çağrı merkezi kesintisiz çağrı alıyor ve sizlerden gelen onarım taleplerine en hızlı şekilde cevap veriyor.

Altus bulaşık makinesi yıkama yapmıyor ise ana motor veya ana motor tetikleyicisi arızalı olabilir. Bu durumda yapmanız gereken Kartal şubemizi arayarak arıza bildiriminde bulunmaktır. Profesyonel Altus servisi için dilediğiniz zaman servisimizden destek alabilirsiniz. Tüm Altus bulaşık makinesi modelleri için yerinde yıkama motoru değiştiriyoruz.

Altus bulaşık makinesi su boşaltmıyor diyorsanız cihazın pompa motorunu kontrol etmeniz gerekir. Makinenin fişini çekip sadece iç kısmındaki filtreyi sökmeniz yeterli. Bu sayede pompanın giriş kısmını görebilir ve bir şey kaçmış ise kolayca çıkartabilirsiniz. Kartal ilçesinde ikamet ediyorsanız servisimizi arayarak onarım yaptırabilirsiniz.

Orijinal yedek parçalar ile onarım yapıyor ve cihazları taşımıyoruz. Kullandığımız parçalar sayesinde yaptığımız işlemlere 1 yıl da garanti veriyoruz. Garantili ve kaliteli Altus bulaşık makinesi tamiri için doğru yerdesiniz. Kartal şubemizde çalışan ustalarımızın her biri konusunda uzman kişilerdir.

Kartal Altus Servisi Buzdolabı Tamiri

Altus buzdolabınız soğutmuyor mu? Gün içinde tamir hizmeti sunan firmamız haftanın 7 günü sizlerin yanında. Buzdolabınızın arızası veya modeli ne olursa olsun gün içinde çalışır hale getiriyoruz. Kartal Altus servisi ilçedeki en eski beyaz eşya tamir firmalarından biridir. Bu sayede onarımları hepsini yerinde yapacak ekipman ve donanıma sahibiz. Prensip olarak arızası ne olursa olsun buzdolabını asla taşımayız. En büyük sebebi buzdolabı iri bir cihaz olduğu için taşıma esnasında zarar görme ihtimalinin yüksek olmasıdır.

Sizden Gelen Sorular

  • Kartal Altus servis ücreti ne kadar? – 250,00TL
  • Arçelik ve Altus aynı mı? – Aynı fabrikadan çıkıyor ama tasarım ve malzeme farkı var.
  • Altus çamaşır makinesi hangi servis bakıyor? – Kartal ilçesi için bizler destek veriyoruz.

Kartal Altus Servisi Adresi : Cevizli Mahallesi Kardeş Sokak No : 26

Kartal Altus Servisi Telefon : 0216 366 39 26

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Servisi ARA !