24 Mayıs 2024
Bosch

Bosch Çamaşır Makinesi E06 Arıza Kodu

Bosch çamaşır makineleri ülkemizin en kaliteli makinelerinden biridir. Bosch çamaşır makinesi kullanıcıları dijital ekranda E06 arıza kodunu görürlerse bu cihazınızın pompası tıkalı demektir. Aslında pompa tıkalı demek doğru olmaz. Bu sadece sizi yönlendirmek içindir. Zira tıkalı pompa bir kaç deneme sonrası tamamen bozulacaktır. Bosch çamaşır makinesi e06 arıza kodu için yapılacaklar sınırlıdır.

E6 hatasını gördükten sonra cihazı tekrar tekrar çalıştırıp arızanın geçmesini beklemeyin. Yapmanız gereken pompayı temizlemek. Çamaşır makinesi pompası nasıl temizlenir? yazımızı okuyarak bu soruna kendiniz çözüm arayabilirsiniz. Bosch çamaşır makinesi E06 arıza kodu için en doğru çözüm Bosch servis şubelerinden destek talep etmektir.

Bosch Çamaşır Makinesi E06 Hatası

Pompa motoru cihaz kapıyı kilitledikten sonra ilk çalışan parçadır. Bu yüzden herhangi bir arıza veya tıkanıklık varsa cihaz en başında E06 hatası verecektir. Çamaşır makinenizin sağ alt köşedeki pompa kapağını açarak içini kontrol etmeniz arıza kodundan kurtulmanıza yardımcı olur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

2 thoughts on “Bosch Çamaşır Makinesi E06 Arıza Kodu

 • Hülya

  Bosch çamaşır makinem E67 hatası weriyor sorun ne olabilir

  Yanıtla
  • Orhan tuncer

   Siemens çamaşır makinesi çalışıyor fakat yıkamayı tamamlamıyor en kısa programda bile saatler sürüyor daha sonra ekranda e 06 kod çıkıyor.Acaba sorun nedir. Yardımcı olursanız sevinirim

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA !