Aydınevler Vestel Servisi

Yaşadığınız teknik sorunları hızlı ve garantili olarak tamir ettirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Aydınevler Vestel servisi aramak. Firmamız tüm Maltepe ilçe genelinde faaliyet sürdürüyor. Eski yeni Vestel cihazların tamiri, bakımı, montajı için bizi arayarak gün içinde tüm sorunlardan kurtulabilirsiniz. Vestel cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun çöpe atmadan önce bizi arayın. Muhakkak bütçenize uygun çözümler üretiriz. Tamir masrafları gözünüzü korkutmasın. Her arıza tamir edilebilir ve kesinlikle parça değişecek diye bir kural yok. Çoğu arıza aslında tamir edilebilir. Servis olarak her zaman en uygun fiyatlı çözümlerden yanayız.

Donanımlı teknik servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile siz Maltepe / Aydınevler mahallesinde ikamet eden Vestel kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Yerinde garantili Vestel teknik servis için bizi hemen arayın. Servisimiz tarafından yapılan onarımlar ve değiştirilen parçalar 1 sene garantilidir. Garantili Vestel teknik servis için hemen arayın. Sizlere sadece bir telefon kadar uzağız. Aydınevler şubemiz aslında Maltepe ilçesinin tamamına hizmet verecek kapasitededir.

Aydınevler Vestel servisi, donanımlı servis araçları ile sizlere yerinde çözüm üretiyor. Eski yeni tüm modellerin onarımları için Vestel servis şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak sahip olduğumuz yedek parça imkanları ile tüm modelleri tamir ediyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Vestel beyaz eşyalarınızın gün içinde tamirini istiyorsanız Aydınevler şubemizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Vestel kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunan firmamız arızaları yerinde gideriyor. Profesyonel ve kaliteli tamir hizmeti için bizi hemen arayın.

Aydınevler Vestel servisi, Vestel beyaz eşya kullanıcıları için aynı gün içinde tamir hizmeti sunuyor. Eski yeni tüm cihazların tamiri için Aydınevler şubeyi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Donanımlı servis araçları sayesinde mağdur olmanıza müsaade etmiyoruz. Özellikle buzdolabı arızaları için en hızlı çözümü biz üretiyoruz. Profesyonel beyaz eşya tamiri için doğru adrestesiniz.

Aydınevler Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Vestel markası son beş yıldız ülkemizde en çok satış yapan markalar arasına girdi. Yerli üretim olması sebebi ile hepimizin desteklediği Vestel, kullanıcılarına satış sonrası yetkili servisleri ile teknik destek, kurulum ve bakım hizmetleri sunuyor. Bizler özel servisiz. Garantisi bitmiş Vestel çamaşır makineleri için tamir desteği veriyoruz. Fiyatlarımız son derece ekonomiktir. Kaliteli teknik servis hizmetini uygun fiyata almak için bizlerle çalışabilirsiniz. Bir evin olmazsa olmazı çamaşır makineleri için tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Arızası ne olursa olsun Vestel çamaşır makineleri için Aydınevler Vestel servisi hemen arayın. Profesyonel teknisyenlerimiz sizlere kusursuz bir onarım hizmeti veriyor.

  • Vestel çamaşır makinesi yıkama yapmıyor
  • Vestel çamaşır makinesi su akıtıyor
  • Vestel çamaşır makinesi arıza veriyor
  • Vestel çamaşır makinesi sıkmıyor
  • Vestel çamaşır makinesi gürültü yapıyor

Tüm arızaların onarımlarını yerinde yapacak yedek parça ve ekipmana sahibiz. Bu sayede taşıyarak cihazlarınızın zarar görmesini engelliyoruz. Kazan ve su kaçak arızalarında nadiren de olsa atölyeye almamız gerekiyor. Bu durumda da sökme, taşıma ve montaj bize ait oluyor. Yaptığımız onarımlarda kullandığımız tüm parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Vestel çamaşır makinesi servisi için doğru yerdesiniz.

Vestel çamaşır makinesi E03 hata kodu

Vestel çamaşır makinenizin ekranında E03 arıza kodunu görüyorsanız büyük ihtimalle cihazınızın pompasında veya kapı kilidinde sorun var demektir. Her hata kodu sadece tek bir parçayı işaret etmez. Çamaşır makineleri ilk başta kapıyı kitler ve sonrasında pompayı devreye sokar. Eğer ikisinden birinde hata var ise E03 arıza kodu çıkar. Bu durumda yapmanız gereken Aydınevler Vestel servisi arayarak teknik servis talebinde bulunmaktır.

Aydınevler Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Ev hanımlarının eli ayağı olan Vestel bulaşık makinesi modelleri için tamir hizmeti veriyoruz. Aydınevler Vestel servisi olarak Maltepe ilçesinde ikamet eden müşterilerimize aynı gün içinde, yerinde ve 1 yıl parça garantili onarım desteği sağlıyoruz. Çalışmayan, sigorta attıran, arızaya giren, koku yapan tüm Vestel bulaşık makinelerini gün içinde tamir ediyor, yaptığımız işe de garanti veriyoruz. Kaliteli ve titiz bir işçilik için bizi hemen arayın. Profesyonel kadromuz ile her zaman yanınızdayız. Bölgedeki en eski beyaz eşya tamircisi olarak Vestel kullanıcılarına da destek veriyoruz.

Vestel bulaşık makinesi su akıtıyor, sürekli pompa işlemi yapıyorsa cihazın su giriş ve çıkış bağlantıları kontrol edilmelidir. Özellikle gider hortumları zamanla kuruduğu için çok çabuk çatlar. Bu durumda hortum revizyonu değil, değişimi işe yarayacaktır. Aynı gün içinde Vestel bulaşık makinesi hortum değişimi için bizi hemen arayın.

Vestel bulaşık makinesi resetleme işlemi nasıl yapılır? Servisimize kullanıcılardan en çok gelen soruların başında resetleme sorusu gelir. Vestel bulaşık makinenizin ekranında hata kodu varsa, ışıklar yanıp sönüyorsa cihazın Başla / Beklet butonuna 3 saniye kadar basılı tutun. Bu işlem sayesinde cihaz komple hafızasını sıfırlayacak ve pompa yaparak içini temizleyecektir.

Aydınevler Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel buzdolabı soğutmuyor, ses yapıyor veya su akıtıyorsa Aydınevler şubemizi hemen arayın. Firmamız tarafından tamiri yapılan tüm Vestel dolaplar 1 sene garantilidir. Garantili onarım hizmeti için doğru adrestesiniz. Aydınevler Vestel servisi, arızalı Vestel buzdolabınız için en hızlı çözümü üretir. Dolabınız arızalandığı zaman içindeki yiyecekler ortalama 24 saat korunur. Bu kadar kısa bir süre içinde buzdolabınıza müdahale edilmesini istiyorsanız bizi hemen arayın. Bölgedeki en eski beyaz eşya tamircisi olarak Vestel dolapların eski yeni tüm modellerini yerinde tamir ediyoruz. Vestel buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza anakart ve motor arızasıdır. Her iki arızada yerinde giderilir. Kaliteli ve garantili Vestel buzdolabı tamiri için hemen arayın.

Vestel buzdolabı modellerinde en çok rastlanan arızaların başında SR, SA ve LC arızaları gelir. Bu arıza kodlarından herhangi birini Vestel buzdolabınızın ekranında görüyorsanız yapmanız gereken tek şey Aydınevler Vestel servis firmamızı arayarak servis talebinde bulunmak. Firma çalışanlarının her biri Vestel dolabınızı gözü kapalı tamir edecek beceri ve tecrübeye sahiptir. Arızası ne olursa olsun yiyecekler bozulmadan müdahale edilsin ve hemen tamir edilsin istiyorsanız o zaman doğru servistesiniz.

Vestel buzdolabı sigorta attırıyor şikayeti için maalesef siz son kullanıcıların yapabileceği bir şey yok. Fakat sigorta attırma sorununun dolaptan kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlayabilirsiniz. Buzdolabını fişe taktığınız gibi hemen çalışmaz. Bu yüzden fişe taktıktan sonra 2 dakika beklemeniz gerekiyor. İki dakika sonrasında motor devreye girer ve sigorta attırma bu esnada gerçekleşirse buzdolabı kaynaklıdır. Bunun için servis çağırmalı ve ölçüm yaptırmalısınız.

Aydınevler Vestel Klima Servisi

aydınevler vestel servisi

Klima onarımında uzman teknisyenler ile Vestel klima kullanıcılarına servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Vestel klimaların tamamı için yerinde onarım hizmeti alabilirsiniz. Yaşadığınız tüm sorunlara pratik ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Firma olarak onarımını yaptığımız Vestel klimalara bir sene garanti veriyoruz. Garantili Vestel klima tamiri için Aydınevler Vestel servisi hemen arayın. Bildiğiniz gibi Aydınevler bir çok iş yerine sahiplik yapmaktadır. Dolayısıyla bölgemizde klima kullanımı oldukça fazladır. Yıllardır bölgede hizmet veren firmamız bölgedeki tüm arızaları yerinde giderecek ekipman ve donanıma sahiptir. Bu yüzden arızalı klimalarınızı gözü kapalı bizlere teslim edebilirsiniz. Arızaların tamamını yerinde gideriyoruz.

Vestel klima modelleri için montaj hizmeti veriyoruz. Kurulumunu yapmak istediğiniz Vestel klimanızı en uygun yere en uygun fiyata monte ettirmek için Aydınevler Vestel şubemizi hemen arayın. Klima montajında deneyimli teknisyenlerimiz ile aynı gün içinde kurulum desteği veriyoruz. Yıllardır Aydınevler mahallesinde hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Neden Aydınevler Vestel Servisi?

Semtimiz Maltepe ilçesinin en tepesinde bulunmaktadır. Bizler sahip olduğumuz donanımlı servis araçlarımız sayesinde arızalarınızı yerinde çözebiliyoruz. Aydınevler Vestel servisi şubemizde çalışan teknisyenlerin her biri işinin ehli kişilerdir. Sorun ne olursa olsun asla cihaz taşımıyoruz. Parça değişimi, su kaçağı onarımı veya ölçüm için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

1 Yıl Garantili Vestel Servisi

Vestel cihazlarınızı yerinde onaran servisimiz, tamir için kullanılan tüm parçalara 1 sene garanti veriyor. 1 yıl parça garantili Vestel beyaz eşya servisi için Aydınevler Vestel servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Garanti süresi içinde tekrar arızalanan parçaların değişimi ücretsiz olarak yapılır.