Altıntepe Vestel Servisi

Altıntepe Vestel servisi, bir çok Vestel cihaz için onarım hizmeti veriyor. Eski yeni tüm Vestel beyaz eşyaların tamiri için servisimizi arayarak ekonomik çözümler bulabilirsiniz. Firmamız tarafından yapılan tüm onarımlar garantilidir. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Vestel cihazlarınızın tamiri için yapmanız gereken tek şey Altıntepe servisimizi aramak. Servisimiz çağrı merkezi haftanın 7 günü destek veriyor.

Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, koku yapan, sigorta attıran tüm Vestel cihazlarınızı aynı gün içinde tamir ettirebileceğiniz nadir firmalardan biriyiz. Servisimiz cihaz taşıma işlemi nadiren olmaktadır. Bizler arızaların tamamını yerinde yapacak ekipman ve donanıma sahibiz. Tüm Vestel modellerin tamiri için bizi hemen arayın. Altıntepe servisimiz dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz. Hem servisimiz hem de çağrı merkezimiz geç saatlere kadar destek vermektedir.

Vestel beyaz eşya servisi için Altıntepe şubemizi ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin bakım, onarım ve montajlarını yapıyoruz. Arızası ne olursa olsun çalışmayan, ses yapan, su akıtan, koku yapan tüm Vestel cihazlar için yerinde çözüm üretiyoruz. 1 yıl garantili Vestel beyaz eşya servisi için doğru yerdesiniz. Altıntepe Vestel servisi olarak yıllardır bölgede ikamet eden Vestel beyaz eşya kullanıcıları için teknik destek sunuyoruz.

Altıntepe Vestel servisi, Maltepe ilçe genelinde Vestel beyaz eşya servis hizmetleri sunuyor. Arızalı tüm Vestel marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, kombi ve klima modelleri için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Konusunda uzman kadromuz ile sizlere ekonomik ve pratik çözümler üretiyoruz. Firmamız tarafından tamiri yapılan tüm Vestel cihazların parça değişimlerine 1 sene garanti veriyoruz.

  • Vestel Beyaz Eşya Servisi
  • Vestel Klima Servisi
  • Vestel Kombi Servisi

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel marka özellikle 2, 3 ve 4 programlı bulaşık makinesi modellerinde kart arızası çok görülür. Eğer Vestel bulaşık makinenizde hiç ışık yok ise elektrik prizini değiştirip tekrar deneyin. Sonuç değişmez ise yeni bir anakart ile denenmesi gerekiyor. Servisimiz tüm anakart modellerini aynı gün içinde tedarik ediyor ve değiştirdiğimiz anakarta 1 sene garanti veriyoruz.

Altıntepe Vestel servisi olarak arızalı tüm Vestel bulaşık makinesi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Arızası ne olursa olsun Vestel bulaşık makinenizi aynı gün içinde tekrar kullanabilmek istiyorsanız bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede en eski modellerde dahil olmak üzere tamirini yapabiliyoruz.

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Ülkemizde en çok satan markaların başında gelen Vestel çamaşır makineleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, sallanan tüm Vestel çamaşır makinesi modelleri için bizi hemen arayın. Şubemiz onarımları aynı gün içinde ve yerinde yapıyor. Parça değişimlerine 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Vestel çamaşır makinesi tamiri için doğru adrestesiniz.

Vestel çamaşır makinelerinde sık görülen arızaların başında su aldıktan sonra cihazın beklemesi veya tüm ışıkların yanıp sönmesidir. Bu durumda kontrol edilmesi gereken ilk parça ana motordur. Eğer suyu alınca cihaz bekliyorsa sıra motora gelmiştir ve motor işlemini yapamazsa cihaz arızaya girer. Sizinde Vestel çamaşır makineniz bu hatayı veriyorsa Altıntepe Vestel servisi hemen arayın.

Bir çok modele sahip olan Vestel’in tüm modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Yıllardır bölgede teknik servis hizmeti veren bir firma olarak Vestel çamaşır makinesi modellerinde en sık kazan dönmeme arızasını görüyoruz. Eğer sizinde Vestel çamaşır makinesi kazan dönmüyor şikayetiniz varsa Altıntepe Vestel servisi arayarak Vestel teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Kazan dönmüyor arızalarında ilk olarak motor kontrolü yapıyoruz. Onarım yapılacak gibiyse yeni motor masrafı açmadan onarım ile sizlere çözüm üretiyoruz. Eğer tamir olacak gibi değil, değişim şart ise en uygun fiyata Vestel çamaşır makinesi motor değişimi yapıyoruz.

Vestel Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Altıntepe Vestel servisi olarak tüm Vestel buzdolabı modelleri için tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Arızası ne olursa olsun bizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz sizlere aynı gün içinde onarım desteği veriyor. Vestel buzdolabınız soğutmuyor ise içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm Vestel buzdolabı modellerine 1 sene parça garantisi veriyoruz.

Buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Altıntepe Vestel servisi tüm Vestel buzdolabı modelleri için hızlı çözümler üretiyor. En hızlı servis için bizi hemen arayın. Servisimiz arızalara donanımlı servis araçları ile en kısa sürede müdahale ediyor. Arızası ne olursa olsun dolabı taşımadan yerinde müdahale ediyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz sayesinde buzdolabı motor değişimi de dahil olmak üzere tüm parça değişimleri yerinde 1 yıl garantili olarak yapıyoruz.

Vestel Kurutma Makinesi Servisi

Altıntepe semtinde ikamet eden Vestel kullanıcıları için 1 sene garantili Vestel kurutma makinesi tamiri hizmeti veriyoruz. Kurutma makinenizin tüm teknik sorunları için bizi hemen arayın. Tüm arıza onarımlarına 1 sene parça garantisi veriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile sizlere yerinde çözüm üretiyoruz. Ekonomik fiyatlara kaliteli hizmet için bizi hemen arayın.

Vestel Klima Servisi

Firmamız klima tamirinde donanımlı servis araçları ve işinin ehli kadrosu ile siz Altıntepe semtinde ikamet eden Vestel klima kullanıcılarına aynı gün içinde servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Vestel klima tamiri için bizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm klima modelleri için yedek parçalara sahibiz. Servisimiz klima tamiri yanı sıra klima montaj ve de-montaj hizmetleri de vermektedir. Garantili ve titiz bir klima taşıma işlemi için bizi hemen arayın. Altıntepe Vestel servisi olarak tüm klima işleriniz için sizlere 7 gün destek veriyoruz.

Altıntepe Vestel servisi haftanın 7 günü teknik servis hizmeti sunuyor.

Vestel bulaşık makinesi ışıklar yanıp sönüyor, nedendir?

Vestel bulaşık makinelerinde basınç grubu vardır ve bu işlem yapmadığında veya cihaz ısıtmadığında ışıklar yanıp sönmeye başlar. Model model farklılık gösterse de genelde Başla / Beklet ile Bitti ışıkları yanıp söner. Bu durumda yapmanız gereken tek şey Altıntepe Vestel servisi arayarak servis talebinde bulunmaktır.