Zümrütevler Vestel Servisi

Zümrütevler Vestel servisi, Maltepe ilçesinde ikamet eden Vestel kullanıcıları için tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili Vestel beyaz eşya servisi için bizi hemen arayın. Firmamız tüm onarımları yerinde yapacak donanımlı servis araçlarına sahiptir. Profesyonel teknik servis hizmeti almak için hemen arayın. Yıllardır bölgede faaliyetlerini sürdüren firmamız sizlere en hızlı çözümü sunuyor. Özellikle buzdolabınız için en hızlı servisi biz veriyoruz.

Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel buzdolabınız soğutmuyor, içindeki yiyecekler bozulmak üzere ne yapacaksınız? Hemen Zümrütevler Vestel servisi arayarak kayıt bırakacaksınız ve ustalarımız aynı gün içinde buzdolabınızı çalışır hale getirecekler. Buzdolabı tamirinde deneyimli kadromuz arızası ne olursa olsun buzdolabınızı yerinde tamir ediyor ve değişen parçalara 1 sene garanti veriyor. Garantili Vestel buzdolabı tamiri için şubemizi hemen arayın. Vestel buzdolabı modellerinde en sık görülen arızalar.

  • Vestel buzdolabı alt taraf soğutmuyor
  • Vestel buzdolabı SA hatası veriyor
  • Vestel buzdolabı SR hatası veriyor
  • Vestel buzdolabı kapısı kapanmıyor

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Konusunda uzman kadromuz ile çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, koku yapan, sıkma yapmayan, hata kodu veren, kapısı kapanmayan tüm Vestel çamaşır makinesi modelleri için servis hizmeti veriyoruz. Firmamız tarafından tamiri yapılan tüm Vestel cihazlar 1 sene garantilidir. Parça garantili Vestel çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Zümrütevler Vestel servisi, arızalı tüm çamaşır makinelerini yerinde tamir edecek ekipmanlara sahiptir. Arızası ne olursa olsun aynı gün içinde onarım için hemen arayın.

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın tüm ışıklarının veya Başla / Beklet ışığının yanıp sönmesidir. Eğer sizin Vestel bulaşık makinenizde böyle arızaya giriyorsa ilk olarak yapmanız gereken Zümrütevler Vestel servisi arayarak arıza kaydı bırakmak. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere aynı gün içinde geliyor ve yerinde arıza tespiti yapıyoruz. Bulaşık makinelerinde atölyeye alma durumu çok nadir görülür. Servis olarak tüm arızaları yerinde gidermeye çalışıyoruz. Eğer arıza büyük veya atölye ortamı gerekiyorsa atölyeye alınan cihazları en geç 7 iş günü içerisinde teslim ediyoruz. Hızlı ve garantili Vestel bulaşık makinesi servisi için bizi hemen arayın.

1 Yıl Garantili Vestel Servis

Firmamız yıllardır Maltepe ve civarındaki ilçelerde özel Vestel beyaz eşya servis hizmeti vermektedir. Değiştirdiğimiz tüm parçalar orijinaldir. Ustalarımıza güveniyor ve tüm yapılan işlerin arkasında firma olarak biz duruyoruz. Değişen tüm parçalara 1 sene garanti veriyor, garanti süresi içinde arıza tekrarı olan parçalardan ücret almıyoruz. Titiz ve garantili Vestel beyaz eşya tamiri için bizi hemen arayın.