Zümrütevler Vestel Servisi

Çalışmayan tüm Vestel beyaz eşya ve klimaların tamiri için Zümrütevler şubemizi hemen arayın. Servisimiz tarafından onarımı yapılan cihazlar 1 sene garantilidir. Profesyonel ekip ile kalıcı çözüme gitmek için doğru yerdesiniz. Servisimiz personeli işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Arızalı cihazları gün içinde kullanabilmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken Zümrütevler servisimize kayıt bırakmak.

Vestel cihazlarınızdan birisi arızalandı ne yapacaksınız? Sağa sola sormaya vakit harcamayın. İşinin ehli insanlarla çalışmak istiyorsanız bizi hemen arayın. Donanımlı beyaz eşya ve klima servis araçlarımızla sizlere kusursuz onarım hizmeti veriyoruz. Üstelik değiştirdiğimiz tüm parçalara 1 sene garanti veriyoruz. 1 sene garantili Vestel teknik servis hizmeti için bir telefon etmeniz yeterli.

Zümrütevler Vestel servisi, Maltepe ilçesinde ikamet eden Vestel kullanıcıları için tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili Vestel beyaz eşya servisi için bizi hemen arayın. Firmamız tüm onarımları yerinde yapacak donanımlı servis araçlarına sahiptir. Profesyonel teknik servis hizmeti almak için hemen arayın. Yıllardır bölgede faaliyetlerini sürdüren firmamız sizlere en hızlı çözümü sunuyor. Özellikle buzdolabınız için en hızlı servisi biz veriyoruz.

Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel buzdolabınız soğutmuyor, içindeki yiyecekler bozulmak üzere ne yapacaksınız? Hemen Zümrütevler Vestel servisi arayarak kayıt bırakacaksınız ve ustalarımız aynı gün içinde buzdolabınızı çalışır hale getirecekler. Buzdolabı tamirinde deneyimli kadromuz arızası ne olursa olsun buzdolabınızı yerinde tamir ediyor ve değişen parçalara 1 sene garanti veriyor. Garantili Vestel buzdolabı tamiri için şubemizi hemen arayın. Vestel buzdolabı modellerinde en sık görülen arızalar.

  • Vestel buzdolabı alt taraf soğutmuyor
  • Vestel buzdolabı SA hatası veriyor
  • Vestel buzdolabı SR hatası veriyor
  • Vestel buzdolabı kapısı kapanmıyor

Buzdolabı onarımında son derece tecrübeli ustalarımız ve sahip oldukları teknik imkanları sayesinde dolaplarınız asla taşınmaz yerinde yapılır. Hem taşıyarak dolabınıza zarar vermek istemeyiz. Peki diğer servisler neden dolabı taşıyor? Alengirli dediğimiz yerinde şak diye çözülemeyecek arızalar için kimse vakit kaybetmek istemez. Fakat bizim ustalarımız başlarına gelebilecek tüm arızalara hakim oldukları için biz taşımıyoruz.

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Konusunda uzman kadromuz ile çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, koku yapan, sıkma yapmayan, hata kodu veren, kapısı kapanmayan tüm Vestel çamaşır makinesi modelleri için servis hizmeti veriyoruz. Firmamız tarafından tamiri yapılan tüm Vestel cihazlar 1 sene garantilidir. Parça garantili Vestel çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Zümrütevler Vestel servisi, arızalı tüm çamaşır makinelerini yerinde tamir edecek ekipmanlara sahiptir. Arızası ne olursa olsun aynı gün içinde onarım için hemen arayın.

Vestel çamaşır makinelerinde kronik arıza var demek haksızlık olur. Fakat bizler yine de en çok karşılaştığımız arızaları yazalım sizin de cihazınızda varsa bilgi sahibi olur, parça fiyat bilgisi alabilirsiniz. Vestel çamaşır makinelerinde özellikle kapak mandalı gri renkte ve dışa kıvrımlı olanlarda kırılma çok görülür. Bunun sebebi kapı kilidinin zamanla kapıyı zor bırakması ve kullanıcının bunu zorlamasıdır. Peki bu arıza ne kadar masraf açar? Her model için fiyatlar değişiklik gösterebilir fakat ortalama 100-150 lira arasında onarım dahil masraf açabilir.

Çamaşır makinelerinde son kullanıcı olarak dikkat etmeniz gereken makineniz kaç kg olursa olsun battaniye ve halı gibi ağır şeyleri yıkayamazsınız. Çoğu kişi 9 kilogram veya üstü makine aldığında bu tarz ağır şeyleri yıkayabileceğini düşünüyor. Fakat bu makinelerin çıkış amacı kalabalık evlerde günlük çalıştırma da tek seferde çamaşırlar yıkansın diyedir. Hiç bir ev tipi çamaşır makinesinin kazanı bu tarz ağır şeyleri yıkayacak kadar dayanamaz. İlk kullanımlarda elbette sorun olmayacaktır fakat zamanla kazan mili buna dayanamaz ve kırılır. Kazan arızaları maalesef uygun fiyata yaptırabileceğiniz arızalar değildir.

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın tüm ışıklarının veya Başla / Beklet ışığının yanıp sönmesidir. Eğer sizin Vestel bulaşık makinenizde böyle arızaya giriyorsa ilk olarak yapmanız gereken Zümrütevler Vestel servisi arayarak arıza kaydı bırakmak. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere aynı gün içinde geliyor ve yerinde arıza tespiti yapıyoruz. Bulaşık makinelerinde atölyeye alma durumu çok nadir görülür. Servis olarak tüm arızaları yerinde gidermeye çalışıyoruz. Eğer arıza büyük veya atölye ortamı gerekiyorsa atölyeye alınan cihazları en geç 7 iş günü içerisinde teslim ediyoruz. Hızlı ve garantili Vestel bulaşık makinesi servisi için bizi hemen arayın.

Bulaşık makinenizin teknik sorunları için bizi hemen arayın. Arızalı cihazlarınızı gün içinde tekrar kullanabilmenin tek yolu işin ehli bir firma ile çalışmaktır. Yıllardır Vestel kullanıcılarına özel servis hizmetleri veren firmamız bulaşık makinelerini gözü kapalı tamir edecek ekipman ve donanıma sahip. Bulaşık makineniz arızalandığı zaman hemen kabullenip elinizde bulaşıkları yıkamanıza gerek yok. Zümrütevler Vestel servisi arayarak aynı gün içinde onarım desteği alabilirsiniz.

Vestel Klima Servisi

Bir çok alanda üretim yapan Vestel, klima sektöründe de üretim yapmaktadır. Üstelik inverter teknolojisine sahip klimaları ile piyasada ciddi bir yer sahibi olmuştur. Bizler de Zümrütevler Vestel servisi olarak klima kullanıcılarına servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Yerinde ve garantili Vestel teknik servis hizmeti için bizleri hemen arayın. Tüm arızalara yerinde çözüm üretiyor ve garanti veriyoruz. Garantili Vestel klima tamiri için tek yapmanız gereken servisimizi aramak.

1 Yıl Garantili Vestel Servis

Firmamız yıllardır Maltepe ve civarındaki ilçelerde özel Vestel beyaz eşya servis hizmeti vermektedir. Değiştirdiğimiz tüm parçalar orijinaldir. Ustalarımıza güveniyor ve tüm yapılan işlerin arkasında firma olarak biz duruyoruz. Değişen tüm parçalara 1 sene garanti veriyor, garanti süresi içinde arıza tekrarı olan parçalardan ücret almıyoruz. Titiz ve garantili Vestel beyaz eşya tamiri için bizi hemen arayın.

One thought on “Zümrütevler Vestel Servisi

Yorumlar kapatıldı.