Küçükyalı Regal Servisi

Küçükyalı Regal servisi, Maltepe ilçesinin tamamında servis desteği sunuyor. Tüm Regal beyaz eşya ve klima modelleri için firmamızı arayarak servis talep edebilirsiniz. Alanında uzman teknisyen kadrosu ile sizlere en hızlı ve pratik çözümleri biz sunuyoruz. Yaşadığınız teknik sorunları hızlıca gidermek ve bakımlarını yaptırmak için bizleri hemen arayın. Firma olarak yerinde onarım yapıyor, cihazlarınızı asla taşımıyoruz.

Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal bulaşık makineniz çalışmıyor ise gün içinde tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Küçükyalı Regal servisi olarak sizden gelen arıza onarım taleplerine gün içinde çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Regal bulaşık makinesi tamiri için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Küçükyalı servisimize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Profesyonel bir çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Regal Buzdolabı Servisi

Buzdolabı modellerinin tamamı için onarım hizmetleri veren firmamız sizden gelen onarım taleplerine gün içinde cevap veriyor. Buzdolabınız soğutmadığında, su akıttığında veya sigorta attırdığında bizleri hemen arayın. Sorun ne olursa olsun onarımları yerinde yapıyoruz. Bu sayede hem yiyecekler bozulmuyor hem de dolabınız taşınma ile zarar görmüyor. Bizleri ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayabilirsiniz. Servis olarak haftanın 7 günü destek veriyoruz. Küçükyalı Regal servisi, tüm Maltepe ilçesi genelinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Sorunu ne olursa olsun Regal buzdolabınızı en kısa sürede sadece biz tamir ediyoruz.