Küçükyalı Ariston Servisi

Küçükyalı Ariston servisi, siz değerli Maltepe ilçe sakinlerine Ariston servis hizmeti sunuyor. Çalışmayan tüm Ariston beyaz eşya, kombi ve klima modelleri için Küçükyalı servisimizi arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin tamiri için bizi hemen arayın. Sizlerden gelen servis taleplerine gün içinde cevap veriyoruz. Hızlı bir onarım için bizi hemen arayın. Servisimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bildiğiniz üzere Ariston markası ülkemizden çekildi. Fakat bizler elimizdeki imkanlar ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Uygun fiyata Ariston teknik servis hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

Küçükyalı Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Küçükyalı semtinde ikamet eden Ariston bulaşık makinesi kullanıcıları yaşadıkları tüm teknik arızalar için bizleri arayarak servis talep edebilir. Garantili onarım desteği veren firmamız onarımları taşımadan yapıyor. Profesyonel ve kaliteli onarım için hemen arayın. Küçükyalı şubemize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bölgenin ve markanın en eski teknik servislerinden biri olan Küçükyalı Ariston servisi eski yeni tüm bulaşık makinelerinin yedek parçalarına sahiptir. Ariston bulaşık makineniz arızalanırsa elinizde bulaşık yıkamaz zorunda değilsiniz. Profesyonel teknisyenler ile tüm arızaları yerinde çözüyoruz.

Küçükyalı Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza sıkmada aşırı ses yapmasıdır. Peki ses arızaları ile karşılaşınca ne yapmak gerekir? İlk olarak ihmal etmemek en büyük kural olmalı. Ses arızalarında ihmal varsa masraf ve tamir süresi artar. İlk ses arızaları amortisör ile başlar ve kazana doğru gider. Ariston çamaşır makineniz sıkmada sallanıyor, ses yapıyor veya yürüyorsa hemen Küçükyalı Ariston servisi arayın. Amortisör arızaları kazan arızalarına kıyasla 4-5 kat daha AZ masraf açar.

Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Kodları

Ariston çamaşır makinesi H20 arıza kodu, cihazın su almadığı anlamına gelir. Eğer sizin de Ariston çamaşır makinenizin ekranında H20 hata kodu çıkıyor ise ilk olarak su giriş hortumunu kontrol etmelisiniz. Hortumda katlanma veya tıkanma var ise bunu giderip makineyi tekrar başlattığınızda hata kodu ekrandan silinecektir.

Küçükyalı Ariston Buzdolabı Servisi

Ülkemizde en çok satış yapan buzdolabı markalarından biri olan Ariston’un eski yeni tüm modelleri için onarım hizmeti veriyoruz. Soğutmayan Ariston dolabınızı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Arızası ne olursa olsun cihazlarınızı asla taşımıyor, yerinde tamir ediyoruz. Küçükyalı Ariston servisi olarak tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Ariston buzdolabı tamiri için bizi hemen arayın.

Elektrik kesintisi olduğunda veya dolabınızın fişini çekip taktığınızda dolabınızın yeşil yanan ışıkları sarı veya kırmızıya dönecektir. Bu durumda yapmanız gereken cihazı düğmesinden kapatıp 3 saniye bekledikten sonra tekrar açmaktır. Elektrik kesintilerinde Ariston dolaplar arızaya girer. Arızadan çıkartmak için kapatıp açmanız yeterli olacaktır.