Fındıklı Vestel Servisi

Fındıklı Vestel servisi, Vestel kullanıcılarına yerinde onarım hizmeti veriyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Vestel cihazlarınızı yerinde tamir ediyoruz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazlarınızı taşımadan, tek seferde yerinde tamir ediyoruz. Yıllardır bölgede hizmet veren firmamız Maltepe ilçesinin tamamına gün içinde geliyor. Arızalı cihazlarınızı hızlıca tamir ettirmek istiyorsanız bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü sizlerden gelen servis taleplerine cevap veriyor.

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi denince akla ilk gelen markalardan biri olan Vestel’in tüm modelleri için onarım desteği veriyoruz. 1 yıl garantili Vestel çamaşır makinesi tamiri hizmeti almak istiyorsanız Fındıklı Vestel servisi hemen arayın. Fındıklı şubemiz tüm Maltepe ilçesinde hizmet veriyor. Hızlı ve kalıcı çözüm istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Vestel çamaşır makineleri için bizleri hemen arayın. Sizlerin en hızlı şekilde ulaşacağı bir çağrı merkezine sahibiz.

Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel buzdolabınız soğutmuyor mu? Fındıklı Vestel servisi olarak bölgede ikamet eden tüm müşterilerimiz için aynı gün içinde onarım hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Vestel servis için hemen bizleri arayın. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, SR, SA, LC, LF hata kodları veren tüm Vestel buzdolabı modellerini taşımadan yerinde tamir ediyoruz. Motor değişimi gereken buzdolabınızın tüm kaynaklarını ve parça değişimlerini yerinde yapıyoruz. Üstelik tüm parçaları değiştirerek motor değişimi yapıyoruz. Kaliteli bir Vestel buzdolabı motor değişimi için bizleri hemen arayın. Cihazınızın modelini belirterek telefonda fiyat bilgisi alabilirsiniz.