Fikirtepe Vestel Servisi

Vestel cihazlarınızın sorunlarını hızlıca gidermek ister misiniz? Özellikle tüm cihazlara ihtiyaç duyduğumuz şu dönemde haftanın 7 günü sizlere teknik servis hizmeti veriyoruz. Fikirtepe Vestel servisi olarak Kadıköy ilçesinde ikamet eden tüm kullanıcılara 1 yıl garantili onarım hizmeti veriyoruz. Profesyonel çözümler için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlerden gelen servis taleplerine en hızlı yönlendirmeleri yapıyor.

Fikirtepe Vestel servisi tüm Kadıköy ilçe genelinde Vestel teknik servis hizmeti sunuyor. Tüm Vestel beyaz eşya, kombi ve klima modelleri için tamir hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ekip ile en hızlı çözümleri en uygun fiyatlara sunuyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Vestel cihazlar için bizi hemen arayın. Servisimiz haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Vestel cihazlarınızın en kısa sürede tamir edilmesi, yıllık bakımlarının yapılması ve taşınma sonrasında montajı için Fikirtepe Vestel servisi hemen arayın. Fikirtepe şubemiz tüm Kadıköy ilçe genelinde faaliyetlerini sürdürüyor. Firmamızda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, klima ve kombi onarımları yapılıyor. 1 sene garantili Vestel teknik servis için hemen arayın.

Fikirtepe Vestel Servisi

Fikirtepe Vestel servisi, Vestel kullanıcılarına aynı gün içinde tamir ve bakım hizmetleri sunuyor. Fikirtepe ve civarında ikamet eden Vestel kullanıcıları bizi haftanın 7 günü arayarak servis talebinde bulunabilir. Profesyonel teknisyenlerimizin sahip olduğu imkanlar sayesinde sizlere yerinde çözüm üretiyorlar. Çalışmayan tüm Vestel cihazların gün içinde çalışabilir hale gelmesi için bizi hemen arayın. 1 yıl garantili onarım hizmeti veren firmamızda garanti süresi içinde tekrar arızalan cihazlardan ücret talep edilmez. Farklı arızalarda servis ücreti alınmaktadır. Deneyimli teknisyenler ile çalışarak sorunlarınızı en kısa sürede ve yerinde gidermek için Fikirtepe servisimizi hemen arayın.

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor ise tek yapmanız gereken Fikirtepe Vestel servisi aramak. Servisimiz tüm Vestel çamaşır makinesi modelleri için tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Profesyonel kadromuz ile en hızlı çözümleri üretiyoruz. Servisimizde onarımı yapılan tüm Vestel çamaşır makinesi tamirlerine 1 yıl garanti veriyor. Garantili ve hızlı çözümler için bizi hemen arayın. Servisimizin çağrı merkezine haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Vestel çamaşır makinesi E03 arıza kodu, cihazın kapı kilidinde sorun olduğuna işarettir. Fakat bazı durumlarda kart nem almış ise yine E03 uyarısı verebilir. E03 hata kodu için Fikirtepe Vestel servisi hemen arayın.

Vestel Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde son derece deneyimli kadromuz ile sizlere yerinde ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm buzdolabı modellerini yerinde tamir edecek ekipmanlara sahibiz. Servisimizde yapılan tüm dolaplar 1 sene garantilidir. Garantili Vestel buzdolabı tamiri için Fikirtepe servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Vestel buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza ekranda çıkan hata kodlarıdır. SR, SA, LC, LF gibi ekranda hata kodu görürseniz Fikirtepe Vestel servisi arayarak tüm bu sorunlardan gün içinde kurtulabilirsiniz.

Vestel buzdolabı demo uyarısı, cihazınızın mağaza modu dediğimiz moda geçtiğini gösterir. Demo konumunda iken sadece lambalar yanar ve cihaz hiç bir şekilde çalışmaz. Bunun için yapmanız gerekenler dolabın F ve Güneş işareti olan butonlarına 5 saniye kadar basılı tutmalısınız. Bu işlem sonrasında hemen motorun çalışma sesini duyacaksınız ve ekranda DEMO yazısı kalkacaktır.

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Ekonomik fiyatları ve inox tasarımları ile en çok tercih edilen bulaşık makinelerinden olan Vestel’in tüm modellerini tamir ediyoruz. Servisimiz özel servis olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Firmamızı arızalı Vestel bulaşık makineniz aradığınız zaman size en yakın servis aracımız aynı gün içinde yönlendirilir. Fakat çok geç saatlerde ararsanız aynı gün gelmemiz mümkün olmayabilir. Yine de müşterilerimiz için en hızlı çözümleri aynı gün içinde üretmeye çalışıyoruz. Fikirtepe Vestel servisi olarak her zaman yanınızdayız.

Vestel bulaşık makinesi su akıtıyor şikayetiniz varsa cihazınızın su püskürtme fıskiyelerini kontrol etmelisiniz. Eğer fıskiyelerde çatlak veya açılma varsa cihazınız kapağa baskı yaptığı için su kaçırması normaldir. Bu durumda çatlak olan fıskiyenin değişmesi gerekir.

Vestel Klima Servisi

Vestel klimanız soğutmuyor mu? Size en yakın Vestel servisi olarak klima tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm modellerin tamiri için Fikirtepe servisimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz. Split ve mobil tüm klimaların tamiri için bizden destek alabilirsiniz. Fikirtepe Vestel servisi bünyesindeki teknisyenlerin her biri klima onarımı alanında uzman kişilerdir. Ayrıca servisimiz tarafından tamiri yapılan Vestel klimalar 1 sene garantilidir.