Cevizli Vestel Servisi

Cevizli Vestel servisi, Maltepe ve Kartal ilçelerinde ikamet eden Vestel kullanıcıları için beyaz eşya, klima servis hizmetleri veriyor. Çalışmayan tüm Vestel cihazlarınızı aynı gün içinde kullanabilmeniz mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey Cevizli şubemizi arayarak arıza onarım talebinde bulunmaktır. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere en hızlı çözümleri biz sunuyoruz. Vestel cihazlarınızın tamamı için Cevizli şubemizden servis talep edebilirsiniz. Sizlere en hızlı ve en kalıcı çözümleri biz üretiyoruz. Profesyonel kadro ile kalıcı ve hızlı çözüme kavuşmak için bir telefon açmanız yeterli olacaktır.

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Hızlı ve garantili Vestel çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Çalışmayan, sıkmada ses yapan, suyunu boşaltmayan tüm Vestel çamaşır makineleri için bizleri arayarak onarım desteği alabilirsiniz. Firma olarak tüm Vestel çamaşır makineleri için gerekli olan yedek parçalara sahibiz. Bu sayede git gel yapmadan, tek seferde cihazlarınızı tamir ediyoruz. Profesyonel onarım için hemen arayın. Cevizli Vestel servisi sahip olduğu imkanlar ile her zaman yanınızda.

Vestel Buzdolabı Servisi

Geniş iç hacmi ve ekranlı modelleri ile en çok tercih edilen buzdolabı markalarından biri olan Vestel’in tüm buzdolabı modelleri için servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Vestel buzdolabı tamiri için Cevizli Vestel servisi hemen arayın. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, hata kodu veren tüm Vestel buzdolabı modelleri için garantili onarımlar yapıyoruz.