Cevizli Vestel Servisi

Cevizli Vestel servisi, Maltepe ve Kartal ilçelerinde ikamet eden Vestel kullanıcıları için beyaz eşya, klima servis hizmetleri veriyor. Çalışmayan tüm Vestel cihazlarınızı aynı gün içinde kullanabilmeniz mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey Cevizli şubemizi arayarak arıza onarım talebinde bulunmaktır. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere en hızlı çözümleri biz sunuyoruz. Vestel cihazlarınızın tamamı için Cevizli şubemizden servis talep edebilirsiniz. Sizlere en hızlı ve en kalıcı çözümleri biz üretiyoruz. Profesyonel kadro ile kalıcı ve hızlı çözüme kavuşmak için bir telefon açmanız yeterli olacaktır.

Cevizli Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel bulaşık makinesi mi kullanıyorsunuz? Bulaşık makineniz ile yaşadığınız tüm sorunları bizimle paylaşarak yerinde onarım desteği alabilirsiniz. Sektörün ve Cevizli semtinin en eski beyaz eşya tamircisi olarak sizlere kusursuz onarım hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Vestel servis için bizi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ile her zaman sizlerin yanındayız. Eski yeni tüm cihazların yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede onarımları yerinde yapabiliyoruz. Cevizli Vestel servisi olarak tüm imkanlarımız ile taşımadan, sökmeden yerinde onarımlar yapıyoruz. Vestel kullanıcıları için onarım desteği sunan firmamızda montaj ve bakım hizmetleri de verilmektedir.

Cevizli Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Hızlı ve garantili Vestel çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Çalışmayan, sıkmada ses yapan, suyunu boşaltmayan tüm Vestel çamaşır makineleri için bizleri arayarak onarım desteği alabilirsiniz. Firma olarak tüm Vestel çamaşır makineleri için gerekli olan yedek parçalara sahibiz. Bu sayede git gel yapmadan, tek seferde cihazlarınızı tamir ediyoruz. Profesyonel onarım için hemen arayın. Cevizli Vestel servisi sahip olduğu imkanlar ile her zaman yanınızda.

Çamaşır makinesi tamirinde donanımlı servis araçlarımız ile tüm sorunlara yerinde çözüm üretebiliyoruz. Kazan arızası için nadiren de olsa atölyeye almamız gerekebilir. Eğer sizin de Vestel çamaşır makinenizde kazan arızası varsa ve biz atölyeye alırsak en geç 1 hafta içinde cihazınızı onarılmış bir şekilde size teslim ediyoruz. Kaliteli ve kısa sürede onarım istiyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Cevizli Vestel Buzdolabı Servisi

Geniş iç hacmi ve ekranlı modelleri ile en çok tercih edilen buzdolabı markalarından biri olan Vestel’in tüm buzdolabı modelleri için servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Vestel buzdolabı tamiri için Cevizli Vestel servisi hemen arayın. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, hata kodu veren tüm Vestel buzdolabı modelleri için garantili onarımlar yapıyoruz.

Vestel buzdolabı modellerinin çoğunda ekran kartı bulunur. Bu ekran kartı sayesinde cihazda herhangi bir arıza varsa kod olarak size bildirebilir. Vestel buzdolabınızın hata kodları için Cevizli şubemizi dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz. Profesyonel kadromuz ile sizlere yerinde onarım desteği veriyoruz. Şüphesiz buzdolabı diğer beyaz eşyalar gibi telafisi olan bir cihaz değildir. Bu yüzden içindeki yiyecekleri korumak adına buzdolabı arızalarına öncelik veriyor ve yerinde tamir ediyoruz. Arıza ne olursa olsun dolabınızı asla yerinden taşımıyoruz.