Cevizli Vestel Servisi

Cevizli Vestel servisi, Maltepe ve Kartal ilçelerinde ikamet eden Vestel kullanıcıları için beyaz eşya, klima servis hizmetleri veriyor. Çalışmayan tüm Vestel cihazlarınızı aynı gün içinde kullanabilmeniz mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey Cevizli şubemizi arayarak arıza onarım talebinde bulunmaktır. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere en hızlı çözümleri biz sunuyoruz. Vestel cihazlarınızın tamamı için Cevizli şubemizden servis talep edebilirsiniz. Sizlere en hızlı ve en kalıcı çözümleri biz üretiyoruz. Profesyonel kadro ile kalıcı ve hızlı çözüme kavuşmak için bir telefon açmanız yeterli olacaktır.

  • Cevizli Vestel Çamaşır Makinesi Servisi
  • Cevizli Vestel Bulaşık Makinesi Servisi
  • Cevizli Vestel Kurutma Makinesi Servisi
  • Cevizli Vestel Buzdolabı Servisi
  • Cevizli Vestel Derin Dondurucu Servisi
  • Cevizli Vestel Klima Servisi
  • Cevizli Vestel Elektrik Süpürgesi Servisi

Cevizli Vestel Klima Servisi

Klima arıza, bakım ve montaj işlerinizin tamamı için Cevizli Vestel servisi arayarak destek alabilirsiniz. Tüm modellerin orijinal yedek parçalarına sahip firmamızda her işlem 1 yıl garantilidir. Titiz bir klima tamiri için doğru yerdesiniz. Klima onarımlarınızı tek bir yerden ve garantili olarak yaptırmak istiyorsanız bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Cevizli şubemiz Kartal ve Maltepe ilçelerinin tamamına hizmet sunuyor. Vestel klima soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor diyorsan bu arızaların tamamı yerinde giderilebilir. Arıza onarımlarına donanımlı servis araçlarımız ile geliyoruz. Klima arızalarında asla cihazı yerinden sökmeyiz. Bu hem cihaza zarar verebilir hem de gazın kaçmasına neden olabilir.

Cevizli Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel bulaşık makinesi mi kullanıyorsunuz? Bulaşık makineniz ile yaşadığınız tüm sorunları bizimle paylaşarak yerinde onarım desteği alabilirsiniz. Sektörün ve Cevizli semtinin en eski beyaz eşya tamircisi olarak sizlere kusursuz onarım hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Vestel servis için bizi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ile her zaman sizlerin yanındayız. Eski yeni tüm cihazların yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede onarımları yerinde yapabiliyoruz. Cevizli Vestel servisi olarak tüm imkanlarımız ile taşımadan, sökmeden yerinde onarımlar yapıyoruz. Vestel kullanıcıları için onarım desteği sunan firmamızda montaj ve bakım hizmetleri de verilmektedir.

Cevizli Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

cevizli vestel servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Hızlı ve garantili Vestel çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Çalışmayan, sıkmada ses yapan, suyunu boşaltmayan tüm Vestel çamaşır makineleri için bizleri arayarak onarım desteği alabilirsiniz. Firma olarak tüm Vestel çamaşır makineleri için gerekli olan yedek parçalara sahibiz. Bu sayede git gel yapmadan, tek seferde cihazlarınızı tamir ediyoruz. Profesyonel onarım için hemen arayın. Cevizli Vestel servisi sahip olduğu imkanlar ile her zaman yanınızda.

Çamaşır makinesi tamirinde donanımlı servis araçlarımız ile tüm sorunlara yerinde çözüm üretebiliyoruz. Kazan arızası için nadiren de olsa atölyeye almamız gerekebilir. Eğer sizin de Vestel çamaşır makinenizde kazan arızası varsa ve biz atölyeye alırsak en geç 1 hafta içinde cihazınızı onarılmış bir şekilde size teslim ediyoruz. Kaliteli ve kısa sürede onarım istiyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Vestel çamaşır makinesi sallanıyor, sıkmada ses yapıyor ise sakın ihmal etmeyin. Basit bir arızayı büyütebilir ve kendinizi masraf çıkartabilirsiniz. Cevizli Vestel şubemizi arayarak aynı gün içinde bu sorundan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Servis olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve onarımları yerinde yapıyoruz. Ses şikayetiniz olan Vestel çamaşır makinenizi en uygun fiyata çözmek için bizi hemen arayın.

Cevizli Vestel Buzdolabı Servisi

Geniş iç hacmi ve ekranlı modelleri ile en çok tercih edilen buzdolabı markalarından biri olan Vestel’in tüm buzdolabı modelleri için servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Vestel buzdolabı tamiri için Cevizli Vestel servisi hemen arayın. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, hata kodu veren tüm Vestel buzdolabı modelleri için garantili onarımlar yapıyoruz.

Vestel buzdolabı modellerinin çoğunda ekran kartı bulunur. Bu ekran kartı sayesinde cihazda herhangi bir arıza varsa kod olarak size bildirebilir. Vestel buzdolabınızın hata kodları için Cevizli şubemizi dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz. Profesyonel kadromuz ile sizlere yerinde onarım desteği veriyoruz. Şüphesiz buzdolabı diğer beyaz eşyalar gibi telafisi olan bir cihaz değildir. Bu yüzden içindeki yiyecekleri korumak adına buzdolabı arızalarına öncelik veriyor ve yerinde tamir ediyoruz. Arıza ne olursa olsun dolabınızı asla yerinden taşımıyoruz.

Cevizli Vestel Servisi Adresi : Selanik Caddesi No : 31

Cevizli Vestel Servisi Telefon : 0216 366 39 26

One thought on “Cevizli Vestel Servisi

Yorumlar kapatıldı.